Footgolf Kaszëbë – Swarzewo

Footgolf Swarzewo Dzika Plaża opinie atrakcje piłkarski golf

Gra w golfa to w naszym kraju wciąż mało popularna forma spędzania wolnego czasu, zwłaszcza jeżeli mówimy robieniu tego w gronie rodzinnym. Jak się jednak okazuje, istnieje bardzo ciekawa alternatywa dla tej dyscypliny sportu i nie mówimy tu o minigolfie! Mamy do was pytanie: słyszeliście kiedyś o Footgolfie? To niezwykle ciekawe połączenie piłki nożnej i golfa, a zarazem świetna zabawa dla całej rodziny. Od 2019 r. tego typu rozrywka dostępna jest w nadmorskim Swarzewie pomiędzy Władysławowem, a Puckiem. Sprawdźmy, co czeka na was na miejscu!

footgolf swarzewo władysławowo atrakcje dzika plaża Footgolf jest dla każdego, przez co sama gra jest bardzo prosta. O co w niej chodzi? To całkiem proste. Zadaniem uczestnika jest wkopanie piłki nożnej do dołka -  to znacznie prostsze niż tradycyjny golf, który też nieraz wymaga obecności drogiego sprzętu. Właśnie dlatego jest to świetna zabawa nie tylko dla dorosłych, ale też nawet dla najmłodszych dzieci. Aby jednak gra ta przypominała też nieco swojego "starszego brata" - podobnie jak w golfie, im mniej kontaktów z piłką, tym lepiej. Tory do gry mają średnio 50 metrów długości. Na każdym z osiemnastu torów ustawiono zróżnicowane przeszkody (kręgi, rury, drzewa, słupki, opony), które utrudniają trafienie piłką do dołka. Nie oznacza to jednak tego, że jest to niemożliwe! Pokonanie całej trasy zajmuje grupie 4-5 osób około 1,5 godziny.

Sprawdź także: Atrakcje dla dzieci – Władysławowo i okolice

Cennik Footgolf Swarzewo:

INDYWIDUALNY RODZINNY GRUPOWY
NORMALNY 25 złotych 20 złotych 20 złotych
ULGOWY 20 złotych 20 złotych 15 złotych
  • bilet rodzinny obejmuje min. 4 osoby, w tym 2 dzieci.
  • bilet ulgowy obowiązuje dzieci do 16 roku życia
  • bilet grupowy – przy grupach od 15 osób
  • dziecko do lat 4 – wejście darmowe
  • wypożyczenie piłki do gry w footgolf– bezpłatne
footgolf kaszebe pomysły co z dzieckiem puck swarzewo footgolf dla dzieci atrakcja 1

W tym samym miejscu znajduje się kemping Dzika Plaża, gdzie wśród dodatkowych atrakcji czekają na Was m.in.  Wake Board, FlyBoard, bar, lody włoskie, kucyki czy trampolina. Może to pomysł na Wasz dzień wypełniony po brzegi atrakcjami, a co najlepsze - spędzony w rodzinnym gronie? Poza tym, na miejscu organizowane są także ogniska oraz oferuje integracje dla szkół i firm. Sprawdźcie zdjęcia poniżej i zobaczcie, jak świetnie może być spędzony wspólny, rodzinny czas!

kucyki swarzewo dzika plaża flyboard swarzewo władysławowo atrakcje opinie wake board władysławowo swarzewo atrakcje

Godziny otwarcia Footgolf Swarzewo

  • okres wakacyjny: codziennie od godz. 10.00 do 19.00.
  • W pozostałe miesiące: wejście możliwe jest po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Ostatnie wejście na godzinę przed zamknięciem całego Centrum Rekreacyjnego Dzika Plaża.

Dojazd Footgolf Swarzewo

Footgolf Kaszebe Swarzewo położony jest na terenie Centrum Rekreacyjnego Dzika Plaża przy DW 216 w kierunku Pucka. Cała atrakcja znajduje się tuż przy drodze - nie sposób jej ominąć!

Sprawdźcie także nasz artykuł: 

Półwysep Helski i okolice-atrakcje-co zobaczyć do 30 km od Władysławowa?