Footgolf Kaszëbë – Swarzewo

Footgolf Swarzewo Dzika Plaża opinie atrakcje piłkarski golf

Słyszeliście kiedyś o Footgolfie? To połączenie piłki nożnej i golfa - świetna zabawa dla całej rodziny. Od 2019 r. tego typu rozrywka dostępna jest w nadmorskim Swarzewie pomiędzy Władysławowem, a Puckiem.

footgolf swarzewo władysławowo atrakcje dzika plaża Gra jest bardzo prosta. Zadaniem uczestnika jest wkopanie piłki nożnej do dołka -  to znacznie prostsze niż tradycyjny golf, dlatego to świetna zabawa nawet dla najmłodszych. Oczywiście podobnie jak golfie, im mniej kontaktów z piłką, tym lepiej. Tory do gry mają średnio 50 metrów długości. Na każdym z osiemnastu torów ustawiono przeszkody (kręgi, rury, drzewa, słupki, opony), które utrudniają trafienie piłką do dołka. Pokonanie całej trasy zajmuje grupie 4-5 osób około 1,5 godziny.

Ceny:

normalny 25 zł/os ulgowy 20 zł/os rodzinny (od 4 os) 20 zl/os

footgolf kaszebe pomysły co z dzieckiem puck swarzewo footgolf dla dzieci atrakcja 1

W tym samym miejscu znajduje się kemping Dzika Plaża, gdzie wśród dodatkowych atrakcji czekają na Was m.in.  Wake Board, FlyBoard, bar, lody włoskie, kucyki czy trampolina. Może to pomysł na Wasz dzień wypełniony po brzegi atrakcjami?

kucyki swarzewo dzika plaża flyboard swarzewo władysławowo atrakcje opinie wake board władysławowo swarzewo atrakcje Mapka dojazdowa niżej. Kontakt:  513 855 147

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *