Wystawa Kosmopark – Wrocław

Macie ochotę na wycieczkę po Międzynarodowej Stacji Kosmicznej? A może chcielibyście poczuć nieważkość? Wasze dzieci chciałyby przeprowadzić kosmiczne eksperymenty i poczuć się jak prawdziwy kosmonauta? Nic prostszego! Podczas wystawy Kosmopark we Wrocławiu mogą spełnić się Wasze "kosmiczne" marzenia. Sprawdźcie szczegóły! kosmopark wystawa Wrocław opinie ceny bilety atrakcje dla dzieci Wyjątkowa rodzinna wystawa „KOSMOPARK” potrwa aż do 30 czerwca 2023 roku. Całość odbywać się będzie w Centrum Handlowym „Aleja Bielany”, zlokalizowanym na ul. Czekoladowej 7/9. Niezależnie od wieku odwiedzających tę wystawę gości — możemy być pewno, że poczujecie się zaskoczeniu i zarazem jeszcze ciekawsi tego, co kryje przed nami ogrom wszechświata. Wrocław wystawa dla dzieci Kosmopark opinie atrakcje ceny   Na wystawie, na powierzchni 1000 m2 czekają na Was wyjątkowe atrakcje. To tu będziecie mogli skorzystać z symulatorów, przeprowadzić testy przed lotem astronautów czy wysłać swój głos na Marca, Jowisza czy Wenus. 40 różnych stref kosmicznych wypełnionych interaktywnymi atrakcjami przeniesie Was do innej galaktyki. Spacer po Jowiszu, wizyta w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej czy możliwości ręcznego sterowania łazikiem księżycowym to tylko część wyjątkowego pakietu atrakcji. Podczas wystawy możecie też liczyć na spotkanie.... z kosmitami. Każdy gość znajdzie się w epicentrum kosmicznych wydarzeń i poczuje się jak prawdziwy astronauta! Być może zastanawiacie się, jakie atrakcje czekają na was na miejscu? Damy więc wam mały przedsmak tego, co znajdziecie we Wrocławiu!
  • Spacer Jowisza, na którym poczujecie, jak działa zwiększona grawitacja,
  • Porozmawiaj z Marsem, gdzie wyślecie wiadomość o 1000 kilometrów z Marsinatorem
  • Naprawa w Kosmosie, która pokaże nam, jak to jest przeprowadzać naprawy w kosmosie.
  • Ważenie Kosmiczne, gdzie zobaczymy, ile ważylibyśmy na innych planetach (gdyż jak się okazuje, wcale nie jest to takie oczywiste)
  • Szkoła Lotników, gdzie ukończymy „martwą pętlę”
  • Wycieczka na ISS, na której poznamy Międzynarodową Stację Kosmiczną podczas wirtualnej wycieczki
  • Ziemia w Iluminatorze, umożliwiająca spojrzenie na Ziemię z pokładu statku kosmicznego
  • Bądź Nieważki, czyli symulator dla tych z was, którzy chcą poczuć jak to jest być w stanie nieważkości
  • …a to nie wszystko! |kosmopark Wrocław wystawa dla rodzin z dziećmi opinie
Sami więc widzicie, że wystawa ta powinna stać się obowiązkowym punktem każdej wycieczki w okolice Wrocławia. Wejdźcie więc w epicentrum kosmicznych wydarzeń i poczujcie się dokładnie tak, jak czują się wszyscy odkrywcy przestrzeni Wszechświata!

Bilety Wystawa KOSMOPARK Wrocław

Bilety i więcej informacji >>tutaj<<

Lokalizacja Wystawa KOSMOPARK  Wrocław

Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację miejsca, w którym odbędzie się Wystawa Kosmopark we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *