Wystawa Kosmopark – Kraków

Takiej wystawy jeszcze w Krakowie nie było! Macie ochotę na poznanie tajemnic kosmosu? Szkoła lotników, laboratorium kosmiczne, wycieczka na ISS czy symulator nieważkości - te i inne atrakcje czekają na Was na wystawie Kosmopark w "SOLVAY PARK" aż do 30 czerwca 2023 r. kosmopark wystawa kraków opinie ceny bilety atrakcje dla dzieci Wyjątkowa rodzinna wystawa „KOSMOPARK” potrwa aż do 30 czerwca 2023 roku. Całość odbywać się będzie w Centrum Handlowym „SOLVAY PARK”, zlokalizowanym na ul. Zakopiańskiej 103. Niezależnie od wieku odwiedzających tę wystawę gości — możemy być pewno, że poczujecie się zaskoczeniu i zarazem jeszcze ciekawsi tego, co kryje przed nami ogrom wszechświata. kraków wystawa dla dzieci Kosmopark opinie atrakcje ceny     Na zwiedzających czeka ponad 40 różnych kosmicznych stref, a to wszystko na powierzchni 1000 m2. Wśród atrakcji symulatory, testy przed lotem astronautów, możliwość wysłania swojego głosu na Marsa, Jowisza, Wenus. Nie zabraknie tez wycieczki po Międzynarodowej Stacji Kosmicznej czy możliwości ręcznego sterowania łazikiem księżycowym. Podczas wystawy możecie też liczyć na spotkanie.... z kosmitami. Wjeżdżając na wystawę, zwiedzający nie tylko spacerują i oglądają eksponaty. Każdy gość znajdzie się w epicentrum kosmicznych wydarzeń i poczuje się jak prawdziwy astronauta! Być może zastanawiacie się, jakie atrakcje czekają na was na miejscu? Damy więc wam mały przedsmak tego, co znajdziecie w Krakowie!
  • Spacer Jowisza, na którym poczujecie, jak działa zwiększona grawitacja,
  • Porozmawiaj z Marsem, gdzie wyślecie wiadomość o 1000 kilometrów z Marsinatorem
  • Naprawa w Kosmosie, która pokaże nam, jak to jest przeprowadzać naprawy w kosmosie.
  • Ważenie Kosmiczne, gdzie zobaczymy, ile ważylibyśmy na innych planetach (gdyż jak się okazuje, wcale nie jest to takie oczywiste)
  • Szkoła Lotników, gdzie ukończymy „martwą pętlę”
  • Wycieczka na ISS, na której poznamy Międzynarodową Stację Kosmiczną podczas wirtualnej wycieczki
  • Ziemia w Iluminatorze, umożliwiająca spojrzenie na Ziemię z pokładu statku kosmicznego
  • Bądź Nieważki, czyli symulator dla tych z was, którzy chcą poczuć jak to jest być w stanie nieważkości
  • …a to nie wszystko! kosmopark Kraków wystawa dla rodzin z dziećmi opinie
Sami więc widzicie, że wystawa ta powinna stać się obowiązkowym punktem każdej wycieczki w okolice Krakowa. Wejdźcie więc w epicentrum kosmicznych wydarzeń i poczujcie się dokładnie tak, jak czują się wszyscy odkrywcy przestrzeni Wszechświata!

Bilety Wystawa KOSMOPARK Kraków

Bilety i więcej informacji >>tutaj<<

Lokalizacja Wystawa KOSMOPARK  Kraków

Poniżej znajdziecie dokładną lokalizację miejsca, w którym odbędzie się Wystawa Kosmopark w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *