Wystawa „Gwiezdna Flota” w C.H. Port RUMIA

wystawa gwiezdna flota port rumia atrakcje rodzinne
“Gwiezdne Wojny” w reżyserii m.in. George’a Lucasa to fenomen, który pochłonął wielu fanów już dziesiątki lat temu. Stąd też nie ma czemu się dziwić, że wszystkie wydarzenia inspirowane tymi filmami cieszą się tak dużą popularnością. Mamy dla was dobrą wiadomość, szczególnie jeżeli mieszkacie na Pomorzu — Centrum Handlowe Port Rumia przygotowała dla was bardzo ciekawą propozycję. O czym mowa? Sprawdźcie dalszą część naszego artykułu!

Wystawa “Gwiezdna Flota” 

Miłośników najpopularniejszej gwiezdnej sagi czeka niemała gratka. Otóż w terminie 6.07-26.07 będziecie mogli tu zobaczyć przeróżne, wyjątkowe modele inspirowane wieloma aspektami “Gwiezdnych Wojen”. Rozpoczynając od wręcz kultowych pojazdów kosmicznych, używanych przez bohaterów filmów, aż do samych modeli postaci czy nawet lokacji znanych z sagi. Łącznie pojawi się tam aż 24 modeli w różnej skali, a co najlepsze — cała wystawa “Gwiezdna Flota”, dostępna aż przez trzy tygodnie, jest całkowicie bezpłatna! Z tego wręcz TRZEBA skorzystać! gwiezdna flota port rumia atrakcje rodzinne Ta wystawa, zainspirowana odwieczną walką Jedi z Sithami skierowana jest zarówno dla młodszych fanów “Gwiezdnych Wojen”, jak i dorosłych, pamiętających czasy “Nowej Nadziei”. Cała wystawa została zorganizowana w pasażu galerii handlowej Port Rumia to doskonała okazja do wymienienia się wspomnieniami związanymi z poszczególnymi filmami czy przypomnienia sobie ciekawych historii poszczególnych bohaterów. Ba, nawet nie trzeba być fanem tej kosmicznej serii, aby docenić dokładność, z jaką zostały wykonane modele pojazdów, postaci czy lokacji! Na tej wystawie nie zabraknie też przeróżnych rycerzu jasnej i ciemnej strony Mocy! model 3 wystawa gwiezdna flota port rumia atrakcje rodzinne Wszystkie modele, jakie zobaczycie podczas tej ciekawej wystawie zostały wykonane w przeróżnej skali, przez polskich miłośników “Gwiezdnych Wojen”. Zaufajcie nam, niektóre z nich naprawdę robią wrażenie i osiągają wielkość nawet 4 metrów! Stworzenie tak dokładnych i imponujących modeli musiało zająć nie tylko dużo czasu, ale i wymagało sporej precyzji. Być może wasze dzieci pomylą te modele z prawdziwymi pierwowzorami? Koniecznie odwiedźcie Galerię Port Rumia w wyżej wymienionym terminie i dajcie się po raz kolejny ponieść magii Mocy! model 1 wystawa gwiezdna flota port rumia atrakcje rodzinne

Godziny otwarcia wystawy “Gwiezdna Flota”

Wszystkie eksponaty przygotowane na rzecz omawianej wystawy będzie można oglądać w godzinach pracy galerii handlowej, to znaczy od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9:00 do 21:00. 

Cennik wystawy “Gwiezdna Flota”

Wstęp na wystawę “Gwiezdna Flota” jest całkowicie bezpłatny.

Lokalizacja wystawy “Gwiezdna Flota”

Wystawa o serii “Gwiezdne Wojny", zatytułowana. „Gwiezdna flota” odbędzie się w terminie 6 do 26 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Dokładną mapę dojazdu na miejsce znajdziecie poniżej.

Sprawdź także:

POMORSKIE: co warto zwiedzić z dziećmi? Poznajcie najciekawsze rodzinne atrakcje!