Długi Weekend Majowy za granicą-ciepłe kraje czy parki rozrywki?

wakacje z dzieckiem Neckermann opinie

Tegoroczna majówka daje wiele możliwości bliższych i dalszych wyjazdów. Sprawdźcie, co może zaoferować Wam w tym okresie Neckermann Podróże.

Wyjątkowo korzystny układ świąt na początku maja pozwala zaplanować sobie kilkudniowe wakacje. 1 maja przypada we wtorek, a 3 w czwartek, zatem wystarczy wziąć wolny piątek, aby zyskać 4-dniowy urlop. Natomiast dodając do tego wolny poniedziałek, środę i piątek (30 kwietnia, 2 i 4 maja), można zapewnić sobie pełen aż 7-dniowy długi weekend.

Wraz z początkiem maja polskie biura podróży na dobre rozpoczynają sezon turystyczny. Polacy po kilku zimnych miesiącach często mają ochotę nawet na krótkie wczasy w którymś z tzw. ciepłych krajów. Najbardziej popularne w tym czasie lokalizacje to Turcja, Wyspy Kanaryjskie, Grecja, Włochy czy Chorwacja. O tej porze roku panują tam już letnie temperatury, a nie ma jeszcze tłoku. Na duże zainteresowanie taką ofertą wpływ mają także ceny – niższe niż w wakacyjnym szczycie. Neckermann Podróże przygotował propozycje zarówno z dojazdem własnym, jak i z przelotem samolotem. Dodatkowo można też znaleźć coś specjalnie dla maluchów.

Ciepły długi weekend majowy 2018 w ofercie Neckermann Podróże

Przykładowo: tygodniowe wczasy w Hotelu Sea Planet Resort & Spa (5 gwiazdek) w tureckim Side na przełomie kwietnia i maja to koszt 2169 zł za osobę. Płacą jednak tylko dorośli, bo pobyt dla dzieci w wieku 2-13 lat jest gratis. W cenę wliczony jest przelot samolotem, wyżywienie w formule All Inclusive 24H, basen dla dzieci, klub malucha i korzystanie z parku wodnego.

Turcja wycieczka dlugi weekend majowy z dzieckiem

majowka za granica oferty z aquaparkiem ceny

Sprawdź również inne  oferty:

Majówka na Wyspach Kanaryjskich także zapowiada się atrakcyjnie pod względem cen. Wybierając 4-gwiazdkowy hotel Gloria Palace Thalasso w San Agustin na Gran Canarii za tygodniowy pobyt zapłacimy 3071 zł za osobę dorosłą i 2322 zł za dziecko do 14. roku życia. Cena obejmuje przelot samolotem, wyżywienie z 2 posiłkami dziennie oraz takie atrakcje jak baseny (także dla dzieci), animacje czy wieczory z muzyką na żywo.

długi weekend majowy za granicą oferty Wyspy Kanaryjskie

Jeśli zdecydujemy się na dojazd własny, również możemy wybierać z szerokiej palety hoteli w różnych lokalizacjach. Przestronny pokój rodzinny (2 pomieszczenia) w 3-gwiazdkowym Hotelu Popi Star na greckiej wyspie Korfu to koszt 560 zł za osobę dorosłą i tylko 116 zł za dziecko do lat 6. Podczas tygodniowego pobytu mamy zapewnione śniadania i możliwość korzystania z basenu.

Sprawdź najlepsze hotele na wakacje w Grecji

długi weekend majowy oferty biur podróży

Majówka 2018 - a może Parki Rozrywki + zwiedzanie?

Ale nie tylko na wybrzeżu możemy znaleźć ciekawe oferty. Za 4-dniową majówkę w 3-gwiazdkowym Hotelu Pinamonte w miejscowości Costermano nad jeziorem Garda we Włoszech osoba dorosła zapłaci 569 zł, a dziecko do 6. roku życia może wypoczywać za darmo. W cenę wliczone są śniadania. Stąd już bardzo blisko do Parku Rozrywki Gardaland.

zwiedzanie Włochy jezioro Garda opinie zdjęciawczasy z dzieckiem Włochy opinie Garda

Niezwykłą propozycją dla rodzin jest majowy wyjazd do jednego z największych europejskich parków rozrywki. Neckermann Podróże posiada w swojej ofercie kempingi i apartamenty w duńskiej miejscowości Billund, w której znajduje się legendarny LEGOLAND. 2 noclegi w bardzo ciekawym obiekcie Kolding Hotel Apartments (45 km od parku LEGOLAND) dla 6 osób to koszt 1508 pln. Nocleg w domku na kempingu Randboldal Camping (10 km od parku LEGOLAND) to koszt 441 pln dla maksymalnie 6 osób. Można oczywiście skorzystać z noclegów w LEGOLAND Holiday Village - nocleg podczas długiego weekendu majowego w tej  wyjątkowej wiosce to koszt 846 pln dla rodziny 2+2. w Neckermann Podróże można kupić bilety do Legolandu w atrakcyjnych cenach.

Sprawdź ceny noclegów i możliwości zakwaterowania wokół LEGOLAND Billund

legoland holiday village dlugi weekend majowy z dzieckiem parki rozrywkidługi weekend majowy LEGOLAND park rozrywki

Kolejny pomysł to majówka w Disneylandzie pod Paryżem. 2 dni w 3-gwiazdkowym Explorers Hotel w Marne La Vallee tuż obok tego wspaniałego parku rozrywki (kursuje stąd bezpłatny bus) kosztują 613 zł za osobę. Dzieci gratis. Śniadania wliczone są w cenę, na terenie hotelu maluchy mogą bawić się w basenie ze statkiem pirackim czy w sali zabaw.

długi weekend majowy Disneyland 2017rodzinny park rozrywki Disneyland Francja

Sprawdź również inne propozycje na Długi Weekend Majowy - propozycje blogerów