Fun Climb Gdańsk – wspinaczka dla dzieci

Gdańsk jest jedną z miejscowości na mapie Polski, która oferuje całe mnóstwo różnorodnych atrakcji dla dzieci. Tutaj całe rodziny mogą aktywnie spędzać razem czas budując w ten sposób wspaniałe wspomnienia. Byliście już w Fun Climb w Gdańsku?

Artykuł archiwalny: LOKALIZACJA ZAMKNIĘTA

Fun Climb – wspinaczka i zabawa 

rodzinne atrakcje ścianka wspinaczkowa dla dzieci w gdańsku opinie

Wszystkie dzieciaki uwielbiają wszelkiego rodzaju parki linowe czy ścianki wspinaczkowe – to świetne połączenie aktywności fizycznej i doskonałej zabawy. W Fun Climb w Gdańsku dzieci z całą pewnością nie będą się nudziły! Czeka na nie tutaj aż siedemnaście torów wspinaczkowych, na których znajdują się różne przeszkody. Dzieci mogą wspinać się po słynnych klockach Tetrisa czy po pajęczej sieci!

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdańsku

Gdańsk atrakcje dla dzieci rodzinne 2023

Sprawdź również:
Sale Zabaw dla dzieci w Gdańsku

W miejscach takich, jak ścianki wspinaczkowe – istotną kwestią dla rodziców jest bezpieczeństwo ich dzieci i dlatego instruktorzy z Fun Climb to wykwalifikowany zespół znający się na swojej pracy, a nie przypadkowi pracownicy. Tutaj każdy otrzymuje kask i specjalny sprzęt do autoasekuracji, a przed rozpoczęciem zabawy musi odbyć szybki kurs instruktażowy. W trosce o bezpieczeństwo dzieci w Fun Climb zastosowano innowacyjny system zwany TrueBlue – jest to zgodny z normami system bezpieczeństwa, który wykorzystuje hamulce magnetyczne. Dzięki niemu, nawet w sytuacji, w której dziecko skoczy z wysokiego miejsca – zawsze bezpiecznie wyląduje na podłożu – nie ma więc możliwości doznania jakiegokolwiek urazu.

aktywnie z dzieckiem Gdańsk atrakcje dla dzieci opinie ceny

Kiedy nasze dzieci będą świetnie się bawić, my – rodzice możemy rozsiąść się wygodnie na antresoli w strefie relaksu i delektując się aromatyczną kawą czy zajadając słodkim ciastem, możemy obserwować poczynania naszych dzieci. Oczywiście jeśli mamy odwagę – możemy wspinać się razem z nim!

Cennik

Wejście na sesję Fun Climb (w cenie instruktaż i sprzęt): 34 zł – płatne w recepcji, 29 zł – przy płatności online.
Przeszkody specjalne: Skok Tarzana i Spacer po palach: 5 zł za próbę
Voucher na 1 wejście na sesję Fun Climb (ważny 30 dni): 29 zł
Voucher na 3 wejścia na sesję Fun Climb (ważny 60 dni): 75 zł
Voucher na 5 wejść na sesję Fun Climb (ważny 90 dni): 115 zł
Sesja na wyłączność do 15 osób: 360 zł
Urodziny: 590 zł (do 12 osób, każda kolejna osoba – 39 zł).
Sekcje wspinaczkowe – zajęcia raz w tygodniu z dedykowanym instruktorem: 169 zł za miesiąc.
Zajęcia indywidualne z instruktorem (60 minut): 79 zł za osobę.
Zajęcia dla grup szkolnych: 19 zł za osobę.

Lokalizacja: