Władysławowo i okolice! Przewodnik Dzieckowpodrozy.pl

 Już jest! Wakacyjny mini-przewodnik Władysławowo i okolice polecany przez Dzieckowpodrozy.pl. 

Władysławowo i okolice - przewodnik turystyczny

Władysławowo, Półwysep Helski i całe Kaszuby Północne to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Z jednej strony piękne piaszczyste plaże i możliwości rekracji na wodzie, a z drugiej pełne uroku wsie i miasteczka otoczone lasami i jeziorami. Bogactwo kulturowe regionu i ilość turystycznych atrakcji pozwalają na przygotowanie rodzinnej podróży pełnej pozytywnych wrażeń. To tu żywa jest wciąż tradycja rybacka, a język kaszubski uslyszycie w niejednej miejscowości. Poza korzystaniem z atrakcji na głównych szlakach turystycznych, zapraszamy do odkrywania mniej znanych, a jakże atrakcyjnych turystycznych perełek. Warto również poznać kulturę rybacką, pobawić się ucząć „kaszubskich nut” czy rodzinnie odkryć legendę o dawnym Helu.

Przedstawiamy mini przewodnik "Władysławowo i okolice"  w którym staramy się przybliżyć część z turystycznej oferty regionu. Zachęcamy do sprawdzenia polecanych w treści stron internetowych i pełnego odkrycia tego unikalnego regionu na turystycznej mapie Polski. Udanego zwiedzania i wypoczynku!  Już wkrótce wersja online i prezentacja Wszystkich Partnerów wydawnictwa.

Przeczytaj również:

Pomorskie – Atrakcje dla dzieci 

Jeśli jesteście zainteresowani reklamą w portalu Dzieckowpodrozy.pl lub dołączeniem do dystrybucji prosimy o wiadomość: redakacja@dzieckowpodrozy.pl.