EduPark Gdańsk – warsztaty dla dzieci z rekomendacją Dzieckowpodrozy.pl

Poszukujesz warsztatów rozwijających kreatywność i ciekawość świata Twojego dziecka? Twoje dziecko chce uczestniczyć w zajęciach, gdzie poprzez eksperymenty i doświadczenia poznaje naukę? Jeżeli mieszkasz w Gdańsku to nic prostszego - skorzystaj z oferty EduPark Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo Technologicznego.

UWAGA: od 08.2019 EduPARK jest nieczynny!

Zajęcia dla dzieci - EduPark Gdańsk

Działalność placówki skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym (od 4 roku życia) i szkolnym, zarówno dla grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych, każdy znajdzie tu coś dla siebie!  EduPark posiada rozbudowaną ofertę warsztatową z zakresu nauk przyrodniczych i nie tylko, u nas można wykonać niesamowite doświadczenia, samemu eksperymentować!

To właśnie w EduPark w Gdańsku możesz skorzystać z rodzinnych warsztatów podczas których spędzisz ze swoim dzieckiem czas na kreatywnej zabawie z nauką. W Centrum Edukacji dla dzieci i Młodzieży możesz zorganizować niebanalne urodziny dla Twojego dziecka. Czas przy eksperymentach zapewni świetną zabawę, a każdy z gości poczuje się jak mały odkrywca.

Warsztaty dla dzieci Gdańsk EduPark

Centrum dysponuje także stałą, wciąż ewoluującą wystawą interaktywną, obejmującą stanowiska z pięciu dziedzin nauki, przy których, poprzez zabawę i własną aktywność, można badać prawa przyrody. EduPark jest także ciekawą alternatywą na przyjęcie urodzinowe dla dziecka, podczas których wszyscy goście mogą poczuć się jak prawdziwi mali naukowcy, wykonując wiele zaskakujących eksperymentów. Przy tej różnorodności jaką oferuje EduPark nauką nie można się nudzić!

Koniecznie sprawdź co nowego na www.edupark.gpnt.pl

EduPark - Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego ul. Trzy Lipy 3; 80-172 Gdańsk Tel:    +48 58 739-61-47

Centrum Edukacji dla dzieci Gdańsk EduPark