Weekend majowy doskonały na wyjazd z dzieckiem

Zbliża się długo wyczekiwany weekend majowy - zwany popularnie majówką. To czas kiedy możemy w pełni skorzystać z uroków wiosny. Zima zawsze nas rozleniwia, dlatego warto wykorzystać pierwsze dni maja do aktywnego wypoczynku z dzieckiem.

Biorąc kilka dni wolnego możemy długi weekend majowy przedłużyć nawet do tygodnia. To bardzo dobry czas na krótki wyjazd z dzieckiem - w tym okresie ceny są znośne, a i na ulicach nie ma korków takich, jakie możemy spotkać latem. Wyjazd na weekend majowy nad morze -powinien być dla Twojego dziecka nie lada atrakcją. To właśnie wtedy spokojnie zbudujecie na plaży największy zamek z piasku, to również wtedy spokojnie pospacerujecie brzegiem morza. Warto wybrać obiekt, który posiada basen - wtedy wyjedziecie w pełni usatysfakcjonowani.

Polecamy: Weekend majowy we Władysławowie

Majówkę można spędzić równie ciekawie wyjeżdżając niedaleko za miasto i  korzystając z coraz to lepszych ofert agroturystycznych. Dla dzieci z "miasta" może to być niezapomniana przygoda pełna wrażeń. Ceny tych ofert są bardzo konkurencyjne, a wiejskiej kuchni nie musimy nawet za bardzo chwalić - ona broni się sama.

Jeżeli zostajesz w mieście - skorzystaj z imprez organizowanych podczas Majówki. To czas którego nie możecie spędzić przed telewizorem. Trzymajmy kciuki za pogodę - oby było słonecznie!