Wioska Świętego Mikołaja Bałtów

wioska Świętego Mikołaja atrakcje dla dzieci

Każdego roku w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym pojawia się Święty Mikołaj i jego świta. Wtedy zaczyna się wspaniała świąteczna zabawa.

Od 4 grudnia w Bałtowie dzieci będą mogły spotkać Świętego Mikołaja, porozmawiać z nim i przekazać mu list. Warto też poznać jego pomocników. Elfy oprowadzą Was po swoich chatkach, Bałwanek zagra z Wami w piłkę lodową i pokaże Wam ciekawe zabawy przy ognisku, a na jarmarku przygotowanym przez Panią Choinkę będziecie mogli podziwiać piękne ozdoby świąteczne.

Bajkowy Park Rozrywki Bałtów

Atrakcje Wioska Świętego Mikołaja Bałtów

Dla odwiedzających przygotowano gry, zabawy i warsztaty. Jedną z atrakcji jest zniszczenie swoich dużych i małych grzeszków w „Młynku do niszczenia grzechów”. Wtedy z czystym sumieniem można poprosić Świętego Mikołaja o przekazanie prezentu dziecku. Po atrakcjach w wiosce można korzystać z Bajkowego Parku Rozrywki, w którym czeka mnóstwo animacji i rozrywek. Z kolei w Krainie Królowej Śniegu spotkamy Eskimosów, pingwina i mamuta Mańka, możemy łowić ryby w przeręblu i rozegrać turniej unihokeja, w którym sędziować będzie Renifer. Śmiałkowie mogą też spróbować przejść Labirynt Królowej Śniegu i zasiąść na jej tronie, ale trzeba być ostrożnym, aby jej nie spotkać. Po tylu emocjach warto odpocząć i obejrzeć świąteczne bajki w technologii 3D/5D. A jeśli pogoda pozwoli i starczy jeszcze sił, można zapiąć narty i zjeżdżać ze stoku w Szwajcarii Bałtowskiej albo wybrać się na kulig. Przez cały rok za to działa roller coaster.

Sprawdź również: Najładniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Polsce 2018

Godziny otwarcia Wioska Świętego Mikołaja Bałtów

poniedziałek-piątek – 10.00-18.00 weekendy i święta – 11.00-19.00

Ceny Wioska Świętego Mikołaja Bałtów

Wizyta w Wiosce Świętego Mikołaja – 8 zł Bajkowy Park Rozrywki – 10 zł Wizyta w Wiosce Świętego Mikołaja i Bajkowym Parku Rozrywki (+ łowienie ryb w przeręblu) – 21 zł Labirynt Królowej Śniegu – 7 zł Świąteczne Kino 3D/5D – 10 zł Przekazanie własnego prezentu przez Świętego Mikołaja – 5 zł