Hotel marzeń dla rodzin z dziećmi w turystycznym raju!

Właśnie wróciliśmy z... no nie, niestety jeszcze nie z Karaibów (choć to miejsce chętnie byśmy dla Was przetestowali), a z prezentacji Republiki Dominikańskiej podczas targów TT Warsaw. O tym, że Dominikana to jedno z piękniejszych miejsc na rodzinne wakacje i nie trzeba nas było przekonywać, jednak jest jedno miejsce, o które musimy Wam pokazać. [koniecznie zobaczcie film!].

dominikana gdzie na wakacje z dzieckiem hotel z parkiem wodnym atrakcjami

Najlepszy rodzinny hotel na Karaibach?

Dominikana jest najchętniej odwiedzanym krajem na Karaibach. Nic w tym dziwnego, plaże uważane za najładniejsze na świecie, tutejsza infrastruktura, jak i bezpieczeństwo pozwalają zarówno na beztroskie lenistwo, jak i aktywne poznawanie uroków egzotycznego klimatu. Okazuje się, że Polacy coraz częściej obierają ten kierunek na swoje rodzinne wakacje (szczególnie w sezonie zimowym...i nie ma co się dziwić :).

dominikana z dzieckiem najlepszy hotel wakacje opinie

Rzadko idziemy tak daleko w naszych komentarzach, jednak po bliższym zapoznaniu się z całą koncepcją funkcjonowania nowego hotelu Bahia Principe Fantasia - możemy jednoznacznie powiedzieć - to raj dla rodzin z dziećmi. Hotel i jego atrakcje są przemyślane od A do Z z myślą o dzieciach i rodzicach. Wybudowany w 2016 r., otwarty od listopada to absolutna nowość w ofertach biur podróży. Park wodny rodem z Disney Land-u, komfortowe pokoje mieszczące 5 osobowe rodziny, położenie przy słynnej plaży Bavaro to tylko początek z długiej listy "naj" tego hotelu.

Zobaczcie sami:

Tutuł prezentacji na której byliśmy "Republika Dominikańska: Jak Marzenie" - jeśli dodamy do tego 28 stopni i słońce, które zapowiadają nie tylko na najbliższy tydzeń, a na najbliższe miesiące - nie sposób się nie zgodzić.

Ile kosztują wakacje marzeń na Dominikanie?

5 gwiazdek i nowoczesny pomysł zobowiązuje też do odpowiednich cen. Obiekt dostępny jest w ofertach biur podróży oraz popularnych serwisów rezerwacyjnych. Sprawdziliśmy ceny dla pierwszego tygodnia grudnia (dokładnie termin 5-12.12.2016 r.- och...jak miło by było się wyrwać z tej "szarej" pogody).

pokoje rodzinne dominikana wakacje z dzieckiem opinie gdzie

Na booking.com możecie liczyć na niezłe promocje (prawdopodobnie dobre ceny otrzymacie również przy wczesnej rezerwacji). Poniżej zrzuty ekranu. Czterosobowa rodzina za 7 noclegów i ALL INCLUSIVE zapłaci 11 975 pln (cennikowo 19 907 pln!). W dwie osoby spędzicie tam tydzień za niecałe 8 000 pln.

luxury bahia principe fantasia ceny hotel all inclusive dominikana aquapark dla dzieci

Czy to drogo czy tanio? To rozstrzygnięcie pozostawiamy Wam - dla każdego z nas "drogo" i "tanio" będzie miało inne znaczenie. Pamiętajcie, że do tej ceny doliczyć trzeba jeszcze lot w dwie strony - ale wiemy, że wśród Was są specjaliści od lotniczych promocji. Oczywiście zawsze możecie sprawdzić ceny w biurach podróży, które oferują pobyty wraz z przelotem.

Pozostaje Wam i nam życzyć spełnienia wakacyjnych marzeń!

dominikana wakacje z dzieckiem opinie jaki hotel
bahia principe fantasia opinie hotel dla rodzin z dziećmi Dominikana