Ukryta Kraina Kołobrzeg

Dzieci mają różne marzenia – zarówno całkowicie przyziemne, jak i takie, których spełnienia raczej się nie doczekają. Nikt z nas przecież nie został superbohaterem ratującym świat, ani księżniczką mieszkającą w ogromnym pałacu, choć sami marzyliśmy o tym w dzieciństwie. W dobie dzisiejszej technologi istnieje jednak możliwość odwiedzenia miejsca, w którym nie ma rzeczy niemożliwych. A gdyby tak podarować dzieciom magiczną różdżkę, dzięki której będą mogły spełnić dziecięce marzenie i ożywić zaczarowany świat?

rodzinne atrakcje dla dzieci Kołobrzeg opinie

Ukryta Kraina – atrakcje dla dzieci

Ukryta Kraina w Kołobrzegu to wyjątkowe miejsce, w którym każde dziecko może zostać magikiem, a dzięki zaczarowanej różdżce, którą otrzyma przychodząc tutaj – ożywić świat pełen kolorowych postaci. To właśnie wspomniana różdżka pozwoli dzieciom wejść w wyjątkową interakcję z napotkanymi zwierzętami. Również dzięki niej będą one mogły otwierać drzwi i zmieniać kolor chmur! Wystarczy tylko, że wypowiedzą magiczne zaklęcie: „Hokus Pokus, Abrakadabra!„.

Na powierzchni ponad czterystu metrów kwadratowych na dzieci czeka świat pełen magicznych zwierząt, postaci i prawdziwej magii – w takim miejscu nie można się nudzić!

Jedną z atrakcji czekającą na dzieci w Ukrytej Krainie są interaktywne postacie. Dzięki magicznej różdżce poznają one ogromnego i cierpiącego z powodu bólu zęba krokodyla, zostaną zaproszone na herbatę przez Panią Mysz, a Dzika Małpka będzie im płatać figle.

W Ukrytej Krainie znajdziemy również zwierzęta, to ożywienia których nie będzie potrzebna nam magiczna różdżka. Mowa tutaj o żywych królikach miniaturkach, morskich smokach, lamparcich gekonach, wielkich ślimakach czy złotej rybce. Dzięki nim wizyta w tym miejscu to nie tylko świetna zabawa, ale i możliwość obcowania z prawdziwymi zwierzętami.

Tajemne przejścia i jeszcze bardziej tajemnicze zakamarki, a wszystko otulone magią. Czy dzieci są gotowe na tę niezwykłą przygodę? My rodzice – możemy im tutaj towarzyszyć pełniąc niejako rolę przewodnika i jednocześnie dać się porwać dziecięcej wyobraźni. Ukryta Kraina w Kołobrzegu to idealne miejsce na spędzenie czasu z dzieckiem, a wizyta z całą pewnością zapadnie w ich pamięci na długie lata.

co robić z dzieckiem Kołobrzeg atrakcje dla dzieci opinie

Ceny biletów – Ukryta Kraina

Bilet normalny – 21 zł
Bilet ulgowy (do 15 roku życia) – 18 zł
Bilet rodzinny – 18 zł
Bilet ulgowy – 15 zł
Dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny

Kołobrzeg z dzieckiem rodzinne atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu Ukryta Kraina ceny opinie

Lokalizacja:

Opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *