Tu i Wszędzie – blog o rodzinnych wyprawach

podróże z dzieckiem USA atrakcje blog

Interesujący blog podróżniczy opowiadający o niezwykłych eskapadach 3-osobowej rodziny z Trójmiasta.

Sylwia i Grzesiek, jak sami przyznają, na dobre zaczęli podróżować po świecie dopiero wtedy, gdy urodził się ich syn – Igor. To najlepszy dowód na to, że dziecko wcale nie musi przeszkadzać w odkrywaniu świata, a może nawet w tym pomagać! 3-osobowa rodzina z 5-latkiem zdążyła odwiedzić już kilka krajów w Europie, Ameryce Północnej i Azji, a duża część ich wycieczek to prawdziwe długoterminowe wyprawy w odległe zakątki. Udaje im się łączyć je z pracą, nauką i wychowywaniem dziecka, co może być inspiracją dla innych.

atrakcje dla dzieci wczasy opinie blog

Do najbardziej spektakularnych wypraw ekipy Tu i Wszędzie trzeba zaliczyć podróż z 4-latkiem samochodem przez zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, 3 miesiące spędzone w Arkansas czy miesięczny pobyt w Dubaju. Odwiedzili także Włochy, Szwajcarię czy Czechy. W tym roku planują kolejną podróż po Europie wzdłuż wybrzeża 5 mórzDzieckowpodrozy.pl objęło Patronatem "Wyprawę 5 mórz".

Co ważne, oprócz bardziej i mniej znanych atrakcji turystycznych opisują oni także zwyczaje panujące w danym miejscu, podają ważne informacje dotyczące przepisów, taryf czy komunikacji. Można się dowiedzieć, na co zwracać uwagę, jadąc samochodem przez Stany Zjednoczone, jak zdobyć ubezpieczenie turystyczne za darmo, jak zaoszczędzić podczas wyprawy do Dubaju (byli tutaj jako opiekunowie kota pod nieobecność właściciela – tzw. pet sit) i skąd najlepiej oglądać wodospad Niagara.

blog podróżniczy Stany Zjednoczone opinie

Tu i Wszędzie to ciekawie napisany i nowoczesny blog, który okraszony jest świetnymi zdjęciami robionymi nieraz z zaskakującej perspektywy. Oprócz pięknych ujęć Wielkiego Kanionu czy Niagary, można znaleźć tu też mniej znane perełki, jak klimatyczne zadaszone mosty w Bedford w Pensylwanii. Blogerzy prowadzą też swój kanał na YouTubie i chętnie opowiadają o swoich podróżach podczas spotkań w większym gronie. Współpracują z magazynami podróżniczymi i innymi mediami.

Stany Zjednoczone z dzieckiem opinie atrakcje

1 comment

Leave Comment