Rebeka Rajzuje – blog o podróżowaniu dalekim i bliskim

Rebekarajzuje.pl nowy blog podróżniczy opinie

Górnoślązaczka – mama i żona na pełen etat uwielbia się dzielić ze swoimi czytelnikami wspomnieniami z rodzinnych podróży i tym samym przeżywać je na nowo.

Autorka bloga – Rebeka von Jurgen – nie potrafi zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu. Uwielbia poznawać nowe miejsca i wcale nie ogranicza jej małe dziecko. Nie potrzebuje też wyjazdów w dalekie tropiki, aby znaleźć miejsca i doświadczać wrażeń, które na długo pozostają w pamięci. Pisanie bloga traktuje jako tworzenie przechowalni wspomnień, która pozwala jej wrócić do nich, kiedy tylko chce, a zarazem może zainspirować innych.

blog wakacje z dziećmi opinie linki

Stali czytelnicy Dzieckowpodrozy.pl mieli już okazję przeczytać kilka relacji z wypraw Rebeki i jej rodziny. Na naszych łamach w dziale „Wasze podróże z dziećmi” opisywała wycieczki na Maderę, Maltę i do Edynburga. Jej teksty znajdziecie tutaj. Teraz jednak postanowiła założyć własnego bloga, na którym regularnie umieszcza nowe wpisy. Sama nazwa witryny, wykorzystująca śląskie gwarowe słowo „rajzować” sugeruje, że nie zabraknie tu luzu i dobrego humoru.

rebekarajzuje.pl wakacje rodzine podróże

Teksty na blogu opisują podróże Rebeki, jej męża i synka Wiktora. Są wspomnienia z wyjazdu do Chorwacji, a także relacja z udziału w lokalnych imprezach, jak Dzień Otwarty Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach czy II Silesia Chustofeście w Śląskim Ogrodzie Botanicznym. Do tego garść ciekawostek, interesujących linków, zdjęć i porad. Relacje pisane są z perspektywy mamy, więc mogą przydać się innym. Jednym zdaniem – Rebekarajzuje.pl to przydatny i wart uwagi, rozwojowy blog ze swobodną atmosferą.

Rebeka Rajzuje opinie blog rpdzinne podróże