Trzy i my – o podróżach z dziećmi i życiu w Norwegii

O emigracji do Norwegii i podróżach z dziećmi

Kolejny blog i kolejny punkt widzenia. Pisaliśmy już o perspektywie wychowywania dzieci i rodzinnych podróży we Francji. Tym razem mamy głos z Norwegii, w której mieszka i pracuje całkiem sporo polskich rodzin. My chcielibyśmy gorąco zarekomendować Wam bloga Trzyimy.pl, którego tworzą Kaja (5 lat), Mateusz (3 lata), Samuel (1 rok) i Kasia z Kubą. To ekipa, która gwarantuje że w domu, czy na wycieczce nudno nie będzie.

z-dzieckiem-podroz-tajlandia-11

Nas oczywiście najbardziej interesują podróże, a tych na blogu Trzyimy.pl nie brakuje. Tajlandia, Malezja, Hiszpania, Portugalia czy Włochy. Zatem na blogu dowiecie się co zwiedzić z dzieckiem w Kuala Lumpur i jak wybrać odpowiedni nocleg, żeby nie było to miejsce, „za którym się nie tęskni, ale które się wspomina”. Dowiecie się co ciekawego czeka na Was na Giblartarze, a dzięki szczegółowemu opisowi podróży po Portugalii – macie gotowca na najbliższe wakacje. A to tylko początek listy inspiracji!

Podczas czytania bloga nie sposób przejść obojętnie obok treści związanych z emigracją do Norwegii. Tutaj przeczytacie jak to jest rodzić w Norwegii, ciekawe spostrzeżenia dotyczące wychowywania dzieci czyli „Polskie chuchanie kontra norweska kałuża”, no i blaski i cienie życia w Norwegii. Gorąco polecamy Wam bloga http://trzyimy.pl/

Życie z dzieckiem w Norwegii - emigracja i podróże