Poznaj Poznań – wygraj rodzinny weekend z atrakcjami

Całkiem niedawno polecaliśmy Wam najlepsze atrakcje dla dzieci w Poznaniu. Teraz pojawia się okazja, aby sprawdzić je wszystkie podczas rodzinnego weekendu w Poznaniu - sprawdźcie szczegóły konkursu!

Poznań Hotel

KONKURS ZAKOŃCZONY

Do wygrania weekendowy pobyt ze śniadaniami w hotelu przyjaznym dzieciom -  Novotel Poznan Malta* tuż przy Termach Maltańskich, przy stacji kolejki "Maltanka". Laureat konkursu otrzyma również voucher na rodzinny wstęp do:
Centrum Bezpieczeństwa Skoda Auto Lab
-
 Rogalowe Muzeum Poznania
-
 Parki Linowy nad Maltą.

Dodatkowo wśród osób, które udostępnią zdjęcie osobę,która otrzyma karty turystyczne na weekend dla całej rodziny od Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej  (w tym bezpłatna komunikacja, bezpłatne muzea, zniżki u ok. 70 partnerów). 

Zasady konkursu:
- jeśli jeszcze nie jesteś - koniecznie zapisz się do bezpłatnego e-Magazynu Dzieckowpodrozy.pl -tutaj 
pod zdjęciem konursowym opisz "Twój pomysł na rodzinny weekend w Poznaniu" - należy opisać swój wymarzony, rodzinny pobyt weekendowy w Poznaniu, jak chcielibyście spędzić czas i jakich atrakcji nie możecie się doczekać
- będzie nam bardzo miło gdy udostępnicie zdjęcie konkursowe  

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26.04 (włącznie) - wyniki najpóźniej 28.04 - na naszym profilu na Facebooku. Inspiracji szukajcie wśród najlepszych atrakcji dla dzieci w Poznaniu polecanych przez Dzieckowpodrozy.pl  oraz na Poznan.travel .

Przy okazji przypominamy! 
Świetna okazja do odwiedziń Poznania już 2/3 maja w ramach 8 edycji akcji "Poznań za pół ceny", podczas którego hotele i wiele rodzinnych atrakcji zarezerwujecie z 50 % zniżką.

Poznań za pół ceny

*Weekendowy voucher na standardowy ze śniadaniami - pokój 2 osobowy z dostawką  dla dziecka/dzieci (jezeli wygra rodzina typu 2+3 wówczas hotel zapewni dodatkowy pokój bez dopłaty). Voucher do wykorzystania w okresie od 1.05 do 31.08.2015.  Fundator: Novotel Poznań Malta 

 

3 comments

Leave Comment