Magiczne Ogrody Janowiec (Trzcianki)

atrakcje dla dzieci Janowiec

Baśniowa kraina, położona pośród przepięknej roślinności, pełna jest magicznych postaci i zagadek. Odkrywanie ich jest świetną zabawą dla całej rodziny.

Tuż obok bardzo popularnego turystycznego miasteczka, Kazimierza Dolnego, znajduje się park tematyczny inny niż wszystkie. Magiczne Ogrody w Janowcu są tzw. ogrodem sensorycznym, a więc takim, który działa na wszystkie zmysły. I rzeczywiście, po przekroczeniu bramy wejściowej mamy wrażenie, że ze wszystkich stron otaczają nas rzeczy niezwykłe, przykuwające uwagę i pobudzające wyobraźnię. Bliskość natury sprawia, że to idealne miejsce, aby miło spędzić czas z razem z dziećmi.

NOWA ATRAKCJA: Drzewa i mosty w koronach!ścieżka w koronach drzew Polska Magiczne Ogrody atrakcje dla dzieci

Takiej atrakcji jeszcze w Polsce nie było. Ciekawe połączenie natury z atrakcjami dla dzieci. Mosty w koronach drzew o łącznej długości ponad 400 metrów,  tunele i przejścia, do tego tory przeszkód, taras widokowy . Nie zabrakło również zjeżdżalni, która szybko stała się ulubionym miejscem najmłodszych. W najnowszej atrakcji przygotowano również scenę i aż 400 miejsc siedzących, którym nie straszne upały czy deszcz. To miejsce, w którym odbywać się będą ciekawe zajęcia dla dzieci, a także występy artystów. W koronach drzew czeka na Was również restauracja, lodziarnia i kawiarnia, w której posilicie się przed dalszą zabawą.

mosty w koronach drzew polska Janowiec Magiczne Ogrody atrakcje tunele w drzewach Magiczne ogrody atrakcje scieżka korona drzew Scena w koronach drzew  

Atrakcje Magiczne Ogrody

Na powierzchni ponad 18 hektarów urządzono wspaniały park ze starannie zaprojektowaną zielenią, kwiatami, krzewami, drzewami, strumykami i wodospadami. Spacerując malowniczymi alejkami docieramy do kolejnych atrakcji – krain tematycznych, zamieszkałych przez tajemniczych mieszkańców. Wszystkie krainy przemyślane zostały w sposób spójny, nawiązując do baśni i legend. Co możemy odwiedzić?

magiczne ogrody janowiec opinie

Możemy zatem odwiedzić Dom Czarodzieja, z którego tarasu rozciąga się panorama całego parku, zobaczyć gigantyczne marchewki na Marchewkowym Polu, spotkać dziwaczne stwory, jak Robanki, Bulwiaki czy Mordole, albo poznać Smocze Gniazdo i Magiczne Fontanny (których strumienie mogą być kontrolowane przez nas samych).

W Krasnoludzkim Grodzie zauważycie także szereg drewnianych konstrukcji, kołyszących się (lecz nadal bezpiecznych) mostów linowych czy nawet podziemnych tuneli. Zewsząd otaczają nas najróżniejsze odgłosy, z czego wyróżniają się bębny. Jeżeli dostatecznie dobrze zbadamy tę atrakcję, to dotrzemy także do ratusza, gdzie będziemy mogli wziąć udział w szkoleniu z fechtunku! W każdej z krain czekają rozwijające zabawy czy gry ruchowe. Najlepszym przykładem jest Wodny Świat, gdzie liczne urządzenia pozwalają na przeprowadzanie samemu ciekawych eksperymentów z wodą. Są tu też miejsca do odpoczynku, ławeczki, łąki, place zabaw pełne huśtawek i innych atrakcji, restauracja i kawiarnia, oraz sklep z pamiątkami i wiele innych atrakcji.

rodzinny park rozrywki Janowiec

atrakcje dla dzieci Puławy

Ceny biletów Magiczne Ogrody Janowiec:

  • ulgowy – 43 zł
  • normalny – 52 zł
  • rodzinny (3 os.) – 126 zł
  • rodzinny (4 os.) – 169 zł
  • każda następna osoba – 43 zł
  • dzieci do 100 cm wzrostu  - 1 zł
  • bilet urodzinowy - 5 zł
  • dla osób z niepełnosprawnością - 5 zł
Z Kartą Dużej Rodziny rabat 10 %.

Godziny otwarcia Magiczne Ogrody Janowiec

  • weekendy: 10:00 - 18:00

Dojazd Magiczne Ogrody Janowiec:

Sprawdź także: 

Lublin – atrakcje dla dzieci