Magiczne Ogrody Janowiec (Trzcianki)

atrakcje dla dzieci Janowiec

Baśniowa kraina, położona pośród przepięknej roślinności, pełna jest magicznych postaci i zagadek. Odkrywanie ich jest świetną zabawą dla całej rodziny.

Tuż obok bardzo popularnego turystycznego miasteczka, Kazimierza Dolnego, znajduje się park tematyczny inny niż wszystkie. Magiczne Ogrody w Janowcu są tzw. ogrodem sensorycznym, a więc takim, który działa na wszystkie zmysły. I rzeczywiście, po przekroczeniu bramy wejściowej mamy wrażenie, że ze wszystkich stron otaczają nas rzeczy niezwykłe, przykuwające uwagę i pobudzające wyobraźnię. Bliskość natury sprawia, że to idealne miejsce, aby miło spędzić czas z razem z dziećmi.

atrakcje dla dzieci Puławy

Atrakcje Magiczne Ogrody

Na powierzchni kilku hektarów urządzono wspaniały park ze starannie zaprojektowaną zielenią, kwiatami, krzewami, drzewami, strumykami i wodospadami. Spacerując malowniczymi alejkami docieramy do kolejnych atrakcji – krain tematycznych, zamieszkałych przez tajemniczych mieszkańców. Wszystkie krainy pomyślane zostały w sposób spójny, nawiązując do baśni i legend.

magiczne ogrody janowiec opinie

Możemy zatem odwiedzić Dom Czarodzieja, z którego tarasu rozciąga się panorama całego parku, zobaczyć gigantyczne marchewki na Marchewkowym Polu, spotkać dziwaczne stwory, jak Robanki, Bulwiaki czy Mordole, albo poznać Smocze Gniazdo i Gród Krasnoludów. W każdej z krain czekają rozwijające zabawy czy gry ruchowe. Najlepszym przykładem jest Wodny Świat, gdzie liczne urządzenia pozwalają na przeprowadzanie samemu ciekawych eksperymentów z wodą. Są tu też miejsca do odpoczynku, ławeczki, łąki, place zabaw, restauracja i kawiarnia, oraz sklep z pamiątkami i wiele innych atrakcji.

rodzinny park rozrywki Janowiec

Ceny biletów Magiczne Ogrody Janowiec

ulgowy – 24 zł
normalny – 29 zł
rodzinny (3 os.) – 69 zł
rodzinny (4 os.) – 92 zł
każda następna osoba – 23 zł

dzieci do 100 cm wzrostu bezpłatny

Dojazd:

Konkurs - rozstrzygnięty 

Laureaci:
Aleksandra Jarocka
Magdalena Sadowska-Maciejewska
Monika Gawrońska
Anna Płóciennik
Katarzyna Kokot-Dajczak
Magda Turczyniak
Marzena Spyra - Kałuska

Prosimy o przesłanie danych adresowych na redakcja@dzieckowpodrozy.pl