Magiczne Ogrody Janowiec (Trzcianki)

atrakcje dla dzieci Janowiec

Baśniowa kraina, położona pośród przepięknej roślinności, pełna jest magicznych postaci i zagadek. Odkrywanie ich jest świetną zabawą dla całej rodziny.

Tuż obok bardzo popularnego turystycznego miasteczka, Kazimierza Dolnego, znajduje się park tematyczny inny niż wszystkie. Magiczne Ogrody w Janowcu są tzw. ogrodem sensorycznym, a więc takim, który działa na wszystkie zmysły. I rzeczywiście, po przekroczeniu bramy wejściowej mamy wrażenie, że ze wszystkich stron otaczają nas rzeczy niezwykłe, przykuwające uwagę i pobudzające wyobraźnię. Bliskość natury sprawia, że to idealne miejsce, aby miło spędzić czas z razem z dziećmi.

NOWA ATRAKCJA: Drzewa i mosty w koronach!ścieżka w koronach drzew Polska Magiczne Ogrody atrakcje dla dzieci

Takiej atrakcji jeszcze w Polsce nie było. Ciekawe połączenie natury z atrakcjami dla dzieci. Mosty w koronach drzew o łącznej długości ponad 400 metrów,  tunele i przejścia, do tego tory przeszkód, taras widokowy . Nie zabrakło również zjeżdżalni, która szybko stała się ulubionym miejscem najmłodszych. W najnowszej atrakcji przygotowano również scenę i aż 400 miejsc siedzących, którym nie straszne upały czy deszcz. To miejsce, w którym odbywać się będą ciekawe zajęcia dla dzieci, a także występy artystów. W koronach drzew czeka na Was również restauracja, lodziarnia i kawiarnia.

mosty w koronach drzew polska Janowiec Magiczne Ogrody atrakcje tunele w drzewach Magiczne ogrody atrakcje scieżka korona drzew Scena w koronach drzew  

Atrakcje Magiczne Ogrody

Na powierzchni ponad 18 hektarów urządzono wspaniały park ze starannie zaprojektowaną zielenią, kwiatami, krzewami, drzewami, strumykami i wodospadami. Spacerując malowniczymi alejkami docieramy do kolejnych atrakcji – krain tematycznych, zamieszkałych przez tajemniczych mieszkańców. Wszystkie krainy pomyślane zostały w sposób spójny, nawiązując do baśni i legend.

magiczne ogrody janowiec opinie

Możemy zatem odwiedzić Dom Czarodzieja, z którego tarasu rozciąga się panorama całego parku, zobaczyć gigantyczne marchewki na Marchewkowym Polu, spotkać dziwaczne stwory, jak Robanki, Bulwiaki czy Mordole, albo poznać Smocze Gniazdo i Gród Krasnoludów. W każdej z krain czekają rozwijające zabawy czy gry ruchowe. Najlepszym przykładem jest Wodny Świat, gdzie liczne urządzenia pozwalają na przeprowadzanie samemu ciekawych eksperymentów z wodą. Są tu też miejsca do odpoczynku, ławeczki, łąki, place zabaw, restauracja i kawiarnia, oraz sklep z pamiątkami i wiele innych atrakcji.

rodzinny park rozrywki Janowiec

atrakcje dla dzieci Puławy

Ceny biletów Magiczne Ogrody Janowiec

ulgowy – 37 zł normalny – 44 zł rodzinny (3 os.) – 109 zł rodzinny (4 os.) – 139 zł każda następna osoba – 34 zł

dzieci do 100 cm wzrostu  - 1 zł bilet urodzinowy - 1 zł dla osób z niepełnosprawnością - 1 zł Z Kartą Dużej Rodziny rabat 10 %

Dojazd:

Konkurs - rozstrzygnięty 

Laureaci: Aleksandra Jarocka Magdalena Sadowska-Maciejewska Monika Gawrońska Anna Płóciennik Katarzyna Kokot-Dajczak Magda Turczyniak Marzena Spyra - Kałuska Prosimy o przesłanie danych adresowych na redakcja@dzieckowpodrozy.pl