The middle

Themiddle.pl to kolejny blog, który z przyjemnością rekomendujemy Waszej uwadze w cyklu "Z bloga wzięte". 

Kasia i Maciek wspólnie podróżują od lat. Odwiedzili ponad 50 krajów na 5 kontynentach. Wszystko zawsze organizują sami: przeloty, noclegi, atrakcje, plany, mapy, przewodniki i zawsze po kosztach. Wielu sądziło, że po pojawieniu się Tośki (2014) wszystko się zmieni i przewidywało "w końcu usiądą sobie na tyłku”. A jak jest w rzeczywistości?  

To był ich pierwszy rok w podróży z dzieckiem i pierwszy rok życia Tośki! Na świecie pojawiła się we wrześniu 2014, a swoją pierwsza króciutką podróż w rodzinne strony zaliczyła mając niecały miesiąc. Pierwszy lot i dłuższą podróż miała w styczniu 2015 roku - w wieku zaledwie 4 miesięcy. Dotychczas udało się jej odwiedzić 12 państw -  w tym tak odległe jak Japonia w wieku 6 miesięcy, Hong Kong, Tajlandia czy Singapur, odbyła 27 lotów i spędziła ponad 90h w samolotach.

sandomierz-07.15-instagram021-750x750

O czym poczytacie na blogu? O podróżach dalekich, ale i tych bliskich. Tam zaczerpniecie inspiracji w cyklu "Polska na Weekend", a wśród nich m.in. Sandomierz czy Bałtyk. Jednak nas urzekło bardzo praktyczne podejście, które dla wielu rodzin planujących podróże z niemowlakiem może okazać się bezcenne. Wszystko okraszone świetnymi zdjęciami. 

toska the middle podroze z dzieckiem

TheMiddle to ich mała odpowiedź na pytania przyjaciół „jak było?”, „gdzie się teraz wybieracie?” „jak mała?”. To miejsce w którym chcą pokazać jak dziecko zmienia ich świat. Stąd właśnie pomysł podzielenia się naszymi odkryciami z trochę szerszą publicznością. Tośka i jej rodzice zapraszają do częstych wizyt na www.themiddle.pl, a my trzymamy kciuki za realizację kolejnych podróżniczych planów!