Sycylia na wakacje 2020-gdzie z dzieckiem?

Sycylia hotele oferty ceny

Oferta wczasów na największej wyspie Morza Śródziemnego – Sycylii – przygotowana przez Neckermann Podróże na 2020 rok może zainteresować wielu turystów. Specjalnie dla czytelników Dzieckowpodrozy.pl sprawdzamy najciekawsze oferty.

Sycylia jest wyspą niezwykłą pod wieloma względami. Tutaj znajdują się aż 3 czynne wulkany, w tym najbardziej znana i najwyższa Etna. Jest tu także kilka obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, w tym wyjątkowo cenne zabytki z czasów starożytnej Grecji i Rzymu. Ale na Sycylię turyści przyjeżdżają przede wszystkim ze względu na ciepły śródziemnomorski klimat, liczne plaże, górskie krajobrazy i masę uroczych kurortów. Neckermann Podróże proponuje swoim klientom liczne oferty wczasów z przelotem samolotem, w różnych hotelach na całej wyspie.

Sycylia All Inclusive 2020 z dziećmi:

Tych, którzy cenią sobie wygodę na pewno zadowoli pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu Athena Resort niedaleko Scoglitti. Około 25 km stąd znajduje się miejscowość Ragusa wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Do prywatnej hotelowej piaszczystej plaży oddalonej o około 5 km codziennie gości dowożą bezpłatne busy. W hotelowej wakacyjnej wiosce liczne bary i tarasy słoneczne, 2 baseny (w tym jeden olimpijski), boiska sportowe, korty tenisowe, sprzęt wodny i pole do minigolfa. Na dzieci czeka zabawa w klubie Lolo & Bernie Kids Club z polskim animatorem, różne gry i konkursy, dyskoteki i oddzielny basen. Bogaty program animacyjny, wieczorem przedstawienia, kabarety i musicale w amfiteatrze. Tygodniowy pobyt na początku sierpnia dla 2 dorosłych z dzieckiem do lat 11 kosztuje tu 8047 zł. Wyżywienie oczywiście w formule All Inclusive.

Sycylia All Inclusive 2020 oferty

hotele dla rodzin z dziećmi Sycylia 2020 wakacje

Rodzinom można też polecić Serenusa Village – obiekt o standardzie 4 gwiazdek położony niedaleko Licata. Do piaszczystej plaży około 300 m. Na terenie kompleksu liczne restauracje i sklepy, tarasy słoneczne i 2 baseny (w tym jeden ze zjeżdżalniami). Do tego wyjątkowo urozmaicona oferta sportowa – m.in. wodna gimnastyka, boiska sportowe, kręgle, nauka pływania, sporty wodne z instruktorem. Dzieci mogą korzystać z brodzika ze zjeżdżalniami, placu zabaw z dmuchańcami, uczestniczyć w grach i zajęciach sportowych. Prowadzone są też animacje dla dorosłym, a w wieczorami odbywają się przedstawienia w amfiteatrze. Co ważne dla podróżujących z małymi dziećmi, działa tu „Mother & Baby Kitchen”, gdzie można samodzielnie przygotowywać posiłki dla maluchów. 7-dniowe wczasy w tym hotelu w połowie września to koszt 8219 zł dla 3-osobowej rodziny z dzieckiem do 11 lat.

Sprawdź również: Grecja - gdzie na wakacje z dzieckiem?

Sycylia z dzieckiem opinie ceny 2020 Sycylia rodzinne wakacje hotele opinie

Kolejnym obiektem dostępnym w formule All Inclusive jest wyremontowany w 2015 roku 4-gwiazdkowy  hotel Sentido Acacia Marina w spokojnym kurorcie Marina di Ragusa, niedaleko miasta Ragusa z uroczą barokową starówką. Piękna piaszczysta plaża oddalona jesto o około 100 m. Kompleks otoczony jest tropikalnym ogrodem, w którym znajduje się basen, whirlpool, oddzielny brodzik dla dzieci oraz taras słoneczny. Poza tym jest tu też restauracja i 2 bary. Można korzystać z siłowni i kortu tenisowego, a za opłatą także z wypożyczalni sprzętu wodnego, spa i łaźni parowej. Tygodniowe wczasy na przełomie maja i czerwca dla 2 osób dorosłych z dzieckiem do 12 lat to koszt 10659 zł.

Sycylia rodzinne wakacje ceny

Sycylia oferty biur podróży

Sycylia 2020 - wakacje z dzieckiem:

Neckermann Podróże może zaoferować rodzinom także wczasy w innych formułach. Dobrym wyborem jest 4-gwiazdkowy Atahotel Naxos Beach zlokalizowany w kurorcie Naxos, bezpośrednio przy plaży. Posiada kilka restauracji, a w ogrodzie z wspaniałą roślinnością otaczającym kompleks znajdują się 2 baseny (w tym jeden o wymiarach olimpijskich) i taras słoneczny. Są tu też korty tenisowe i boiska sportowe, a dla dzieci brodziki, mini klub, plac zabaw. W ciągu dnia prowadzone są animacje, a wieczorami odbywają się przedstawienia w amfiteatrze. Tydzień na początku lipca 3-osobowa rodzina z jednym dzieckiem do 11 lat może tu spędzić za 9968 zł. W cenę wliczone jest śniadanie.

Sycylia wycieczki 2020 wakacje z dziećmi gdzie

Sycylia Naxos opinie ceny Hotele dla dzieci

Ciekawą propozycją są też wczasy w hotelu Club Sikania Resort & Spa w rejonie Marina di Butera, również w 4-gwiazkowym standardzie. Najbliższa większa miejscowość – Licata – oddalona jest o 18 km. Za to do pięknej piaszczystej plaży z wydmami jest stąd zaledwie 150 m. Przy obiekcie znajduje się basen, taras słoneczny i amfiteatr, w którym odbywają się wieczorami przedstawienia. Można także korzystać z boisk sportowych. Dzieci ucieszą się z animacji i możliwości zabawy w brodziku, mini klubie i na placu zabaw. 7-dniowe wczasy pod koniec maja z 3 posiłkami dziennie to dla 2 osób dorosłych z dzieckiem do 12 lat koszt 7687 zł.

Sycylia samolotem opinie hotele ceny Wakacje 2017

Sycylia wakacje z dzieckiem ceny opinie oferty

To tylko przykładowe oferty wczasów na Sycylii proponowanych przez Neckermann Podróże. Można znaleźć ich znacznie więcej.  

 Sprawdź również: Wakacje w Chorwacji - gdzie z dziećmi? [opinie]

Sycylia Włochy hotele ceny