Loty widokowe nad Półwyspem Helskim

loty widokowe Półwysep Helski opinie atrakcje

W Jastarni działa niezwykle malowniczo położone lotnisko, z którego startują samoloty wykonujące loty widokowe nad Półwyspem Helskim. A takich widoków nie zobaczycie nigdy indziej.

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

Mierzeja Helska należy do największych osobliwości przyrody w Polsce. Wychodzący daleko w morze wąski pas ziemi, mający kształt „krowiego ogona” dla przyjeżdżających tutaj tysięcy turystów stanowi atrakcję samą w sobie. To prawdziwe dzieło natury i niesamowite pejzaże. A co dopiero, gdy ogląda się je z lotu ptaka! To niesamowite przeżycie, które pozostaje w pamięci na bardzo długo. Może to doskonała atrakcja podczas Waszych wakacji?

loty widokowe nad Półwyspem Helskim ceny opinie

Loty nad Półwyspem Helskim CENA

Loty widokowe nad Półwyspem Helskim zaczynają się i kończą na lotnisku w Jastarni. Odbywają się samolotem PZL 104 „Wilga”. To kultowy polski samolot, który może zabrać 3 pasażerów, a dzięki swojej konstrukcji pozwala cieszyć się widokami w sposób nieograniczony. Cena lotu, w zależności od liczby pasażerów, to mniej więcej 150-400 zł. Jeżeli jednak sam lot to dla Was wciąż za mała dawka adrenaliny, możecie też spróbować tutaj skoków ze spadochronem.

Sprawdź: Półwysep Helski i okolice - atrakcje dla dzieci

Jeśli jednak atrakcja nie mieści się w Waszym budżecie lub nie przepadacie za "wysokościami" , na filmie poniżej możecie zobaczyć Półwysep z lotu ptaka - w całości - od Władysławowa do samego końca na Helu - miłego oglądania:

Lotnisko Jastarnia

ul. Mickiewicza 107 (przy drodze wojewódzkiej)

84-140 Jastarnia

Mieliście okazję podziwiać Półwysep Helski z lotu ptaka? Napiszcie, jakie to uczucie?