Loty widokowe nad Półwyspem Helskim

loty widokowe Półwysep Helski opinie atrakcje

Patrząc na mapę naszego kraju, na pewno zastawiacie się, jak pięknie musi prezentować się tak unikalnie położony Półwysep Helski... z lotu ptaka! Na całe szczęście, wcale nie jest to już tak odległą mrzonką, a może stać się prawdą! Być może nie wiecie, lecz w Jastarni działa niezwykle malowniczo położone lotnisko, z którego startują samoloty wykonujące... loty widokowe nad Półwyspem Helskim. A takich widoków nie zobaczycie nigdy indziej - możemy wam to zagwarantować!

Po zwiedzaniu zapraszamy na Rumia-atrakcje dla calej rodziny

Mierzeja Helska należy do największych osobliwości przyrody w Polsce. Wychodzący daleko w morze wąski pas ziemi, mający kształt „krowiego ogona” dla przyjeżdżających tutaj tysięcy turystów stanowi atrakcję samą w sobie, zwłaszcza jeżeli chodzi o plażowanie. To prawdziwe dzieło natury i niesamowite pejzaże. A co dopiero, gdy ogląda się je z lotu ptaka! To niesamowite przeżycie, które pozostaje w pamięci na bardzo długo. Może to doskonała atrakcja podczas Waszych wakacji?

loty widokowe nad Półwyspem Helskim ceny opinie

Na miejscu organizatorzy dysponują dwoma statkami powietrznymi:
  • samolotem Cessna 172
  • helikopterem Bell 407
Lot, na który się zdecydujemy, odbywać się będzie na wysokości 300-400 m. Chyba nie musicie się domyślać, jak piękny widok oferuje taka przygoda? Sam przelot trwa około 15 minut, a w czasie niego zobaczycie Morze Bałtyckie, Zatokę Pucką i Półwysep Helski z całkowicie innej nieznanej perspektywy! A co najlepsze - możecie wybrać, w którym kierunku polecicie. Do wyboru jest ten w stronę Helu lub Władysławowa. 

Każdy lot wymaga wcześniejszej rezerwacji.

Loty nad Półwyspem Helskim CENA

Cena lotu zależna jest od liczby pasażerów. Samolot może zabrać maksymalnie 3 osoby, podczas gdy helikopter maksymalnie 6 osób naraz. Dokładne ceny poszczególnych atrakcji znajdziecie poniżej.

Samolot:
  • przy 3 osobach w samolocie - 250 zł za osobę
  • przy rezerwacji samolotu dla 1 lub 2 osób - 600 zł za cały samolot.
Helikopter:
  • przy 5 lub 6 osobach na pokładzie - 300 zł za osobę
  • przy rezerwacji helikoptera dla 1-5 osób - 1500 zł za cały helikopter.

Jeżeli jednak sam lot to dla Was wciąż za mała dawka adrenaliny, możecie też spróbować tutaj skoków ze spadochronem. Są one kierowane dla każdego, zwłaszcza osób niedoświadczonych w tej materii. Skoki tutaj odbywają się w tandemie (wraz z instruktorem) i poprzedzone są krótkim szkoleniem. Zostaniemy spięci ze spadochronem instruktora i polecimy ku ziemi... z wysokości 4000 metrów! Koszt pojedynczego skoku ze spadochronem to 1090 zł bez kamery lub 1490 zł z filmowaniem lotu.

Sprawdź: Półwysep Helski i okolice - atrakcje dla dzieci

Jeśli jednak atrakcja nie mieści się w Waszym budżecie lub nie przepadacie za "wysokościami" , na filmie poniżej możecie zobaczyć Półwysep z lotu ptaka - w całości - od Władysławowa do samego końca na Helu:

Dojazd do Lotnisko Jastarnia

  • ul. Mickiewicza 107 (przy drodze wojewódzkiej), 84-140 Jastarnia

Mieliście okazję podziwiać Półwysep Helski z lotu ptaka? Napiszcie, jakie to uczucie?