Scooby Doo i WWE: Potworny wyścig

Ptworny Wyścig Scooby Doo nowa bajka

Wysokooktanowe przygody Scooby-Doo i Brygady Detektywów na DVD od 12 października!

Scooby-Doo i Tajemnicza Spółka stają ramię w ramię z gwiazdami WWE, by rozwiązać kolejną zagadkę i ocalić słynne wyścigi samochodów terenowych w najnowszej pełnometrażowej animacji studia Warner Bros. „Scooby-Doo i WWE: Potworny wyścig!” to zaskakująca mieszanka filmowa nie tylko dla fanów motoryzacji. Pełna humoru znanego z poprzednich przygód Scooby-Doo animacja z udziałem prawdziwych demonów prędkości pojawi się na DVD 12 października!

Scooby Do Poptworny Wyścig premiera

Scooby Doo i WWE: Potworny wyścig

Nowy wysokooktanowy film pełnometrażowy ze Scooby-Doo, w którym Brygada Detektywów wciśnie gaz do dechy, łącząc siły z gwiazdami WWE! Scooby-Doo, Kudłaty i reszta ekipy przyjeżdżają na wyścigi samochodów terenowych. Jednak kiedy widowisko zostaje zakłócone przez tajemniczego Inferno, porzucają trybuny, by wraz z kierowcą Undertakerem ocalić imprezę i rozwiązać zagadkę. Odpal silnik i wyrusz w pościg za przygodą i zabawą na najwyższych obrotach!

W wydaniu DVD „Scooby-Doo i WWE: Potworny wyścig”, które zadebiutuje w ofercie Galapagos Films już 12 października, znalazły się także scoobastyczne materiały dodatkowe: Superterenówka Monster Jam Scooby-Doo, nowy film krótkometrażowy, dwie kreskówki

Zobacz oficjalny zwiastun nowego filmu online:

Nowa odsłona Klubu Fanów Scooby Doo!

Klub Fanów Scooby-Doo powstał w maju 2010 roku i zrzesza wiernych fanów superpsa, którzy regularnie odwiedzają stronę internetową http://www.scooby-doo-klub.pl/, aby bawić się i wygrywać nagrody. Społeczność miłośników przygód Scooby-Doo stale rośnie, a od maja może korzystać z nowej platformy!

Nowa odsłona Klubu Fanów Scooby Doo to okazja do superzabawy i szansa na zdobycie wspaniałych nagród. Co miesiąc inne atrakcyjne nagrody do wygrania, a na koniec wielki Scooby-Finał, w którym można zgarnąć konsolę i duże zestawy klocków LEGO Scooby-Doo!
 
Wejdź na stronę: scooby-doo-klub.pl i sprawdź, jakie nagrody ze Scooby-Doo możesz wygrać w tym miesiącu!

Portal fanów to także mnóstwo interaktywnej zabawy: gry online, tapety i kolorowanki do pobrania, memy do udostępniania na Facebooku, zwiastuny i wiele więcej!

Scooby Doo nowy film

Więcej informacji o premierach DVD, Blu-ray na profilu:
facebook.com/DzieciToLubia