SCOOBY-DOO! PORA KSIĘŻYCOWEGO POTWORA

Podróż w kosmos? Nie tylko dzieci o tym marzą! Teraz wspólnie ze Scooby-Doo i Brygadą Detektywów wyruszysz na podbój Kosmosu i przeżyjesz przygodę nie z tej ziemi. To mały krok dla Scooby-Doo, ale wielki krok dla psiej rasy! Najnowszy pełnometrażowy film animowany o przygodach Scooby-Doo i jego przyjaciół zabierze was prosto w Kosmos! „Scooby-Doo! Pora księżycowego potwora” zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 15 maja!

Po wygranej w loterii, w której nagrodą było pięć ostatnich miejsc na pokładzie nowego kosmicznego statku należącego do miliardera Sly’a Barona, Scooby-Doo, Kudłaty, Fred, Daphne i Velma wyruszają w Kosmos. Zabawa w stanie nieważkości jest przednia, dopóki… tajemniczy kosmita nie zaczyna atakować statku! Gdy pojazd ulega zniszczeniu, załoga zostaje zmuszona do lądowania w bazie Sly’a Barona… po ciemnej stronie księżyca. Czy Brygada rozwiąże tę kosmiczną zagadkę? Czy Scooby-Doo i Kudłaty znajdą na Księżycu swoje ulubione przysmaki? Czy Fredowi kiedykolwiek uda się ściągnąć z głowy kosmiczny kask?! Aby się tego dowiedzieć, wyrusz w podróż do odległej galaktyki razem ze Scooby-Doo!

Film został wyreżyserowany przez Paula McEvoya odpowiedzialnego również za reżyserię poprzedniej produkcji z tej serii: „Scooby-Doo! Frankenstrachy” (na DVD w ofercie Galapagos Films), natomiast scenariusz przygotował Mark Banker („Scooby-Doo i drużyna gwiazd - na DVD w ofercie Galapagos Films).

W polskiej wersji językowej wystąpili: Jacek Bończyk (Kudłaty), Ryszard Olesiński (Scooby-Doo), Beata Jankowska-Tzimas (Daphne), Jacek Kopczyński (Fred), Agata Gawrońska Bauman (Velma), Miłogost Reczek (Sly Baron), Grzegorz Pawlak (Hudson Baron), Jacek Król (Zip Elvin) oraz Aleksandra Radwan (Shannon Lucas).

„SCOOBY-DOO! PORA KSIĘŻYCOWEGO POTWORA” – WYDANIE DVD

Nowy animowany film pełnometrażowy o przygodach niezwykłej piątki przyjaciół „Scooby-Doo! Pora księżycowego potwora” zadebiutuje na DVD już 15 maja. Zobacz, jak Scooby-Doo i Brygada wyruszają na podbój Kosmosu i przeżywają przygodę nie z tej ziemi!

SD pora na ksiezycowego potwora DVD 3D

Na płycie DVD znajdzie się również wyjątkowy dodatek specjalny – PODRÓŻE KOSMICZNE SĄ FAJNE! – w którym Mindy Cohn (oryginalny głos Velmy Dinkley) wprowadzi widzów do świata podróży kosmicznych w słynnym ośrodku szkoleniowym Space Camp® w Huntsville, w stanie Alabama.  Bądź na bieżąco z premierami filmów dla dzieci - polub facebook.com/DzieciToLubia