More Than Bag

More Than Bag to torebki śniadaniowe i torby na lunch, które powstały z zamiłowania do oryginalnych, sprytnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań. More Than Bag jest dla każdego, kto chce się wyróżniać elegancją, prostotą a zarazem zdrowym stylem życia, wykorzystując przedmiot w codziennym życiu: w szkole, pracy czy podróży.

Torebki Śniadaniowe

Torebki śniadaniowe wielokrotnego użytku „Lunch&Mat” to pomysł na zastąpienie jednorazowych woreczków. Wyprodukowane w Polsce, z najwyższej jakości 100% bawełny oraz  bezpiecznej do kontaktu z żywnością folii. More Than Bag łatwo się składa, a dzięki mocnemu rzepowi możemy dowolnie regulować zamknięcie. Po rozłożeniu torebka zmienia się w talerz na kanapkę. Idealne rozwiązanie podczas podróży samochodowych, gdzie okruszki w końcu mają swoje miejsce. Łatwa do czyszczenia- po posiłku wystarczy przetrzeć wewnętrzną stronę i w ten sposób torebka jest gotowa do ponownego użycia . Torebka po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i zmieści się w każdej torbie, torebce, plecaku lub nawet kieszonce.  

Torebki Śniadaniowe More Than Bag

Torba na lunch marki More Than Bag to z kolei propozycja na modne i, co ważniejsze, wygodne zastąpienie reklamówek foliowych, które są nieprzyjazne naszemu środowisku. Torba w całości wyprodukowana w Polsce ze 100% bawełny. Jej wnętrze zostało wykonane ze specjalnej membrany o właściwościach ochronnych. Dzięki temu bezpiecznie przeniesiesz własnoręcznie przygotowany posiłek, kanapki, owoce, napoje czy przekąski. Szeroka podstawa torby zapewnia stabilne przenoszenie posiłków, a mocne uchwyty powodują, że użytkowanie torby jest bezpieczne i przyjemne. Rozmiar torby jest dopasowany do najbardziej powszechnych opakowań na żywność.

Torebki śniadaniowe

Kolorowe jak wiosna, praktyczne dla każdego, kto ceni sobie wygodę oraz niezbędne podczas pikników i podróży nadchodzącego lata- torebki wielokrotnego użytku More Than Bag. Zapraszamy. www.morethanbag.pl

kolor

[artykuł promocyjny]