Sady Klemensa – Rodzinny Park Rozrywki

park rozrywki dla dzieci opinie sady klemensa z dzieckiem ceny

W pobliżu Rawy Mazowieckiej znajduje się wyjątkowy, rodzinny park rozrywki i o wypoczynku – „Sady Klemensa”. Co wyróżnia go na tle innych parków i jakie atrakcje przygotowano tutaj dla dzieci? Sprawdź koniecznie!

gdzie z dzieckiem rodzinny park rozrywki opinie Sady Klemensa

Park Klemensa – atrakcje

Żyjąc w codziennym pędzie rzadko zastanawiamy się nad tym czy odpowiednio dbamy o naturę i jak wiele to właśnie ona robi dla nas każdego dnia. W idei edukacji dzieci, a zarazem dostarczenia im fantastycznej zabawy powstały Sady Klemensa. To właśnie tutaj dzieci dowiedzą się, jak odpowiednio chronić przyrodę i zrozumieją, dlaczego jest ona tak ważne dla każdego z nas.

Jak sama nazwa obiektu wskazuje, będziemy mieli okazję zobaczyć tutaj całe mnóstwo przepięknych drzew. Od jabłoni, przez krzaki owocowe, na ziołach kończąc. Nie zabraknie również lasu iglastego pełnego świerków i lasu brzozowego – a wszystko to na powierzchni ponad pięciu hektarów!

rodzinne atrakcje sady klemensa opinie sady klemensa czy warto

Oprócz idealnego miejsca na piknik czy popołudniowy odpoczynek – Sady Klemensa są również miejscem pełnym atrakcji dla dzieci. Już na wejściu do parku powitają nas pyszna owocowa dekoracja oraz sklepik Klemensa, w którym poza produktami pszczelimi i solankowymi, możemy również nabyć przyjazne środowisku gadżety dla dzieci. Z kolei w Bistro Atomówka możemy liczyć na pyszny obiad czy smaczną przekąskę i napoje.

 

gdzie z dzieckiem opinie rodzinny park rozrywki sady klemensa

W Tęczowej Krainie pełno jest kolorowych zagadek dla dzieci wśród mokrego szaleństwa, a mieniące się w słońcu Gorące Piaski z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom, które uwielbiają kopać i budować zamki. Swoją kondycję i zdolność koordynacji dzieci będą mogły sprawdzić na Leśnym Torze Przeszkód i w parku linowym.

Po wizycie sprawdź także: 

ZabawaPark-największa sala zabaw w Łodzi

Całe rodziny będą się świetnie bawiły rodzinnej grze „Turlaj Owoca” – kto pierwszy wtoczy do bramki mega owoc? Dzieci, które ukończyły już siedem lat mogą udać się do strasznego miejsca na mapie parku – Strachowiska.

park linowy dla dzieci opinie gdzie z dzieckiem park klemensa

Chcąc zaznać spokoju i ciszy, aby odpocząć i odprężyć umysł możemy udać się do strefy leżakowania, a z kolei gdy mamy ochotę na fitness czy trochę ruchu, powinniśmy udać się do strefy ruchu. Jak łatwo zauważyć – w Sadach Klemensa znajdzie się coś dla każdego!czy warto odwiedzic park klemensa atrakcje dla dzieci opinie

Dzieci będą mogły również gonić Klemensa w specjalnych samochodzikach, zabawić się na grawitacyjnej zjeżdżalni, poskakać na dmuchańcach, a także przenieść się w podziemny świat pełen tuneli w Kretowisku. Świetną formą aktywności jest też kryjący w sobie wiele tajemnic brzozowy labirynt. Na uwagę zasługują także  Strefa Malucha czy Karuzela!

sady klemensa atrakcje rodzinne karuzela opinie cennik dojazd

sady klemensa atrakcje rodzinne karuzela opinie

 

Najpopularniejszą atrakcją w Sadach Klemensa jest tak zwany Pociąg do przyrody, która pozwala zobaczyć park z zupełnie innej perspektywy. Na terenie obiektu znajdziemy amfiteatr – scenę, na której odbywają się ciekawe wydarzenia dla dzieci. Warto skorzystać również z warsztatów ogrodniczych Klemensa, podczas których maluchy mogą sadzić rośliny, pielić grządki i skorzystać z ogrodniczych narzędzi.

Sady Klemensa są więc świetnym miejscem na spędzenie rodzinnego popołudnia po ciężkim dniu. Podczas, kiedy dorośli będą odpoczywać na leżakach – dzieci mogą korzystać z wielu atrakcji i nauczyć się czegoś nowego.

Sady Klemensa Cennik 

  • aktualne ceny dostępne na oficjalnej stronie Sadów Klemensa

Godziny otwarcia

  • poniedziałek – piątek: 10:00 – 18:00
  • weekendy: 10:00 – 18:00

mapa sady klemensa cennik rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Lokalizacja-dojazd do Sadów Klemensa:

3 comments

Leave Comment