ZabawaPark-największa sala zabaw w Łodzi

Co robić z dzieckiem, kiedy sami jesteśmy zmęczeni i nie mamy ochoty na wspólną zabawę a jednocześnie nie chcemy zawieść jego oczekiwań? A może pogoda za oknem nie sprzyja rodzinnej zabawie w terenie? Warto w takiej sytuacji zabrać je do fajnej sali zabaw, a z pewnością do takich zalicza się ZabawaPark w Łodzi. Znaliście to miejsce? To prawdziwe rodzinne centrum rozrywki!

sala zabaw dla dzieci w łodzi opinie atrakcje dla najmłodszych

ZabawaPark – atrakcje dla dzieci

ZabawaPark jest największym w Łodzi parkiem rozrywki dla dzieci i ich rodziców, obejmującym aż 3 tysiące metrów kwadratowych powierzchni. Łatwo więc sobie wyobrazić, że na takiej przestrzeni nie zabraknie wspaniałych atrakcji. Czego możemy spodziewać się w tej sali zabaw?

Jedną z największych atrakcji tego miejsca niewątpliwie są trampoliny, które obejmują aż 500 metrów kwadratowych powierzchni tej sali zabaw. Znajdziemy w tej strefie nie tylko trampoliny, ale i zjeżdżalnie czy basen z gąbkami. Całość podzielona została na dwie strefy: w pierwszej mogą bawić się najmłodsze dzieci, zaś w drugiej te nieco starsze. Wspaniałą atrakcją tej części sali zabaw jest także strechline.

Są takie atrakcje,których nie może zabraknąć w żadnej sali zabaw i z całą pewnością jedną z nich jest park linowy. W Łodzi znajdziemy park idealnie dostosowany do dzieci – długi na 150 m, a jednocześnie wysoki jedynie na 40 cm – w efekcie czego rodzice mogą pomóc młodszym dzieciom w jego przejściu trzymając je za rękę. Cały park linowy składa się z 14 etapów, na których znajdziemy dziesięć przystanków na krótką przerwę. Jedną z atrakcji parku linowego jest tunel, który doprowadzi dzieci do punktu widokowego znajdującego się w labiryncie. Nie zabraknie tu jednak również ścianki wspinaczkowej, mostów z klockami, kolorowych tuneli czy mostów linowych.

Urodzinowy tort – pod tą tajemniczą nazwą kryje się świetna atrakcja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim dzieciom. Jest to ogromny labirynt, na który składają się trzy poziomy wysokości, a całość otoczona jest basenem z kolorowymi piłeczkami. Do basenu dzieci mogą zjechać z kolorowej, potrójnej zjeżdżalni znajdującej się na szczycie labiryntu. W labiryncie dzieci odkryją także niespodzianki, takie jak chociażby wulkan rzucający kolorowymi piłeczkami.

W ZabawaParku na dzieci czekają także darmowe automaty do gier – one z pewnością przypadną do gustu tym nieco starszym. Partyjka w golfa, mecz koszykówki, a może po prostu spokojna jazda na bujaku? Dziecko z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie.

Ta sala zabaw w Łodzi nie zapomniała jednak o najmłodszych maluchach, które nie ukończyły jeszcze trzeciego roku życia. Specjalnie dla nich przygotowano strefę dla najmłodszych, gdzie znajduje się zjeżdżalnia, basen z piłeczkami czy tor przeszkód – a całość zorganizowana jest tak, aby rodzice cały czas mogli towarzyszyć swoim pociechom.

Oczywiście istnieje możliwość organizacji urodzin dla dzieci w ZabawaParku czy skorzystania z restauracji znajdującej się na jego terenie.

łódź co robić z dzieckiem sala zabaw łódź atrakcje opinie

Cennik

Od poniedziałku do piątku:
Pierwsza godzina – 15 zł
Każda rozpoczęta godzina – 7 zł
Bilet całodniowy – 39 zł
Bilet całodniowy z kartą Dużej Rodziny – 29 zł

Rodzice i opiekunowie – wstęp bezpłatny
Dzieci do 1,5 roku – wstęp bezpłatny

Soboty, niedziele i święta:
Bilet całodniowy: 49 zł
Bilet całodniowy z kartą Dużej Rodziny – 39 zł

Happy Hours:
Soboty i niedziele, od godziny 18:00 – 29 zł za dziecko

Dodatkowe atrakcje:
Skarpetki antypoślizgowe – 5 zł*
Kapcie jednorazowe – 2 zł
Malowanie buzi (mały obrazek) – 5 zł
Malowanie buzi (cała buzia) – 10 zł
Warsztaty tematyczne od 5 zł do 30 zł
Urodziny (od poniedziałku do czwartku): 30 zł od dziecka

*Na terenie sali zabaw obowiązuje poruszanie się w skarpetkach antypoślizgowych, więc jeśli chcemy towarzyszyć dzieciom, również powinniśmy je założyć. Istnieje możliwość zakupu na miejscu.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Niedziele: od 10:00 do 21:00

łódź atrakcje dla dzieci gdzie z dzieckiem sala zabaw opinie

Lokalizacja: