Ruszyła przedsprzedaż na bilety do Energylandii! – BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

energylandia przedsprzedaz bilety atrakcje dla dzieci
Niemal każdy z nas pragnie wybrać się do miejsca beztroskiej i bezpiecznej zabawy, z dala od codziennego zgiełku, obowiązków i pracy. Spełnieniem takich planów wydaje się być Energylandia, najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce, który na świeżym powietrzu rozlokował większość swoich atrakcji. Łącznie znajdziemy ich tutaj aż 94, w tym wyróżnić możemy: dedykowane 22 atrakcje dla dzieci od 2 roku życia, 14 w strefie Familijnej, 10 ekstremalnych oraz 5 w najnowszej strefie Smoczy Gród, a zatem całe rodziny odnajdą tu swój upragniony kawałek raju na ziemi. Teraz możliwość dostępu do tych wszystkich atrakcji staje się jeszcze bardziej realna, bowiem ruszyła wielka przedsprzedaż biletów do Energylandii! 

Od 20 do 27 kwietnia załapać się można na dużo tańsze bilety wstępu! Zobacz, ile możesz zaoszczędzić:

  • bilet normalny od 140 cm – 119 zł /szt. zamiast 139 zł
  • bilet normalny 2-dniowy od 140 cm – 209 zł /szt. zamiast 249 zł
  • bilet ulgowy do 140 cm – 79 zł /szt. zamiast 89 zł 
  • bilet ulgowy 2-dniowy do 140 cm – 139 zł /szt. zamiast 159 zł

energylandia przedsprzedaz bilety atrakcje dla dzieci 2

Promocyjne bilety elektroniczne można wykorzystać od otwarcia Parku Rozrywki Energylandia w sezonie 2021, do 25 czerwca 2021 r., w dniach i godzinach zgodnych z kalendarzem otwarcia Parku znajdującym się na stronie Energylandii. 

Kupując bilety teraz zyskujemy POTRÓJNIE! Dlaczego? 

  • uzyskamy bilety w niższej cenie!
  • otrzymujemy komfort wyboru dogodnego terminu przyjazdu i wykorzystania biletów promocyjnych, zgodnie z warunkami promocji!
  • elektroniczne bilety pojawią się w ciągu 5 minut na naszych skrzynkach mailowych!

energylandia przedsprzedaz bilety atrakcje dla dzieci 3

GDZIE KUPIĆ PROMOCYJNE BILETY?

TUTAJ

Sprawdziliśmy także, co daje bilet wstępu do Energylandii!

Możemy korzystać ze wszystkich urządzeń i atrakcji bez limitu, w godzinach otwarcia Parku Rozrywki i zgodnie z regulaminem. Zyskujemy też dostęp do wyjątkowych sklepów z gadżetami, pamiątkami. Część z nich znajdziecie także w internetowej odsłonie sklepu Energylandii! 

energylandia przedsprzedaz bilety atrakcje dla dzieci 1

Gospodarze Energylandii zadbali o nasze żołądki i na miejscu skorzystać można z licznych restauracji i punktów gastronomicznych oferujących różnorodne menu, dedykowane także dzieciom jak i wegetarianom. 

Dowiedz się więcej: 

>>ENERGYLANDIA – atrakcje i opinie<<