Rodzinny, Zimowy Stadion Narodowy!

zimowy stadion narodowy

Już w grudniu na płycie PGE Narodowego po raz szósty zagości Zimowe Miasteczko. Jak dotąd odwiedziło go 2,2 mln gości! To świetna oferta aktywnego, rodzinnego wypoczynku w niezwykłym otoczeniu. Lodowiska, górki lodowe czy ice bar to tylko część z atrakcji, które czekają na całe rodziny w największym w Polsce Zimowym Miasteczku.  Dla fanów rolek, desek i longboardów organizatorzy przygotowali największy w stolicy kryty skatepark.

Nasza redakcja w ubiegłym roku sprawdzała osobiście jakość przygotowania oferty „Zimowy Narodowy”, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić to miejsce, jako idealne na aktywne spędzenie czasu. Trzy lodowiska, dwa z nich połączone zimową alejką, zapewniają łącznie 5000 m2 lodu. Dodatkowo dwie górki lodowe do zjeżdżania pontonami - mniejsza uwielbiana przez maluchy oraz większa, która sprawi frajdę każdemu, niezależnie od wieku.

Zobaczcie jak wygląda zimowa oferta Stadionu Narodowego w Warszawie:

 Zimowy Narodowy potrwa do 19 lutego 2019 roku.

Zimowa wizyta na Stadionie to również doskonała okazja dla tych, którzy jeszcze nie byli na Narodowym. Poza typowo zimowymi atrakcjami cały czas dostępne jest zwiedzanie stadionu, podczas którego przejdziecie się po zakamarkach stadionu wychodząc na murawę tą samą drogą, którą wychodzą piłkarze.

Niesamowitą atrakcją jest przejazd tyrolką. Skorzystaliśmy i powiemy Wam tyle: jeśli jeszcze nigdy nie korzystaliście z tego typu atrakcji – to jest najlepsze miejsce żeby zacząć! Świetna, wyluzowana, a zarazem profesjonalna obsługa sprawi, iż bez żadnych obaw „usiądziecie” wisząc na linie i szybko przemieścicie się na drugą stronę stadionu przy okazji wzbudzając zainteresowanie ludzi bawiących się na lodowiskach. WRAŻENIA ze zjazdu BEZCENNE! Czy to atrakcja dla dzieci? Pewnie! Już od 7/8 roku dzieciaki mogą korzystać z atrakcji, choć decyzję tą dzieci i rodzice muszą podjąć indywidualnie. Świetnym rozwiązaniem jest zjazd w tandemie, czyli we dwoje. To nie tylko możliwość dzielenia się wrażeniami podczas zjazdu, a również możliwość tworzenia wyjątkowej więzi podczas korzystania z ekstremalnej atrakcji. Przygotowanie i obsługa zapewnia 100 % bezpieczeństwa. Gorąco polecamy!

Dodatkowe Atrakcje - Zimowe Miasteczko - Stadion PGE Narodowy

Cieszy, że tak wyjątkowe miejsce jakim jest Stadion Narodowy na stałe zapisał się wśród najważniejszych rodzinnych atrakcji na mapie Warszawy.

Wszystkie informacje oraz bilety do Zimowego Miasteczka dostępne są w kasach Stadionu Narodowego oraz na www.zimowynarodowy.pl

rodzinne atrakcje Warszawa Zimowy Narodowy 2018 opinie

Zimowy Narodowy - atrakcje 2018

W tym roku wraz z uruchomieniem Zimowego Narodowego uruchomiono również licznik kalorii! Specjalnie zaprogramowana aplikacja na podstawie ruchu na lodzie oblicza, ile kalorii spalili wspólnie użytkownicy lodowiska.

Kolejną nowością jest MultiSport - czyli rodzinna atrakcja. Dla najmłodszych przewidziano multimedialne testy sprawnościowe, gdzie staną do walki z potworami z Galaktyki Bezruchu. Wśród atrakcji znajdziemy również:  ćwiczenia w technologi VR,  możliwość sprawdzenia składu ciała na specjalnej wadze czy wady wzroku - a wszystko w konsultacji z trenerami personalnymi, fizjoterapeutami i dietetykami.

Warszawa rodzinne atrakcje lodowisko Zimowy Narodowy

Zimowy Narodowy - ceny 2018

Lodowisko A - ceny za 75 minut Bilet normalny - od poniedziałku do piątku: 14 zł soboty i niedziele: 16 zł. Bilet ulgowy - od poniedziałku do piątku: 11 zł soboty i niedziele: 13 zł. Bilet rodzinny 2+2- od poniedziałku do piątku: 44 zł soboty i niedziele: 52 zł. Disco Lodowisko z 4FUN.TV - piątek: 14 zł, sobota: 16 zł. Fitness na łyżwach Multisport (wtorki i czwartki w godzinach 19:30-20:45) - 18 zł. Dzieci do lat 4: wstęp bezpłatny Lodowisko B - ceny za 75 minut

Bilet normalny - od poniedziałku do piątku: 16 zł soboty i niedziele: 18 zł. Bilet ulgowy - od poniedziałku do piątku: 13 zł soboty i niedziele: 15 zł. Bilet rodzinny 2+2- od poniedziałku do piątku: 52 zł soboty i niedziele: 60 zł. Poranki dla dzieci* - soboty: 17 zł Dzieci do lat 4: wstęp bezpłatny *W czasie trwania poranków dla dzieci bilety na pozostałą część lodowiska B są takie same, jak za lodowisko A.

Górka lodowa 1 zjazd: 5 zł 2 zjazdy: 10 zł 3 zjazdy: 15 zł 10 zjazdów: 44 zł Curling Bilet normalny: 27 zł Bilet ulgowy: 22 zł Bumper Cars - ceny za 5 minut jazdy Bilet normalny: 10 zł Bilet ulgowy: 8 zł Rodzinny (dla 2 osób): 15 zł Karuzela Bilet dla dziecka: 7 zł Bilet dla dziecka i opiekuna: 12 zł Skatepark Bilet normalny: 7 zł Opiekun: 3 zł FSK: godzina - 20 zł, każda kolejna godzina - 5 zł, cały dzień - 40 zł Fitness: godzina - 15 zł, każda kolejna godzina - 5 zł, cały dzień - 25 zł Poranki dla dzieci - 75 minut Bilet ulgowy - soboty i niedziele -  17 zł Fitness na łyżwach - 75 minut Bilet normalny - 17 zł Disco Lodowisko z 4FUN.TV Bilet normalny - piątki: 14 zł, soboty - 16 zł. zimowy narodowy 2018 rodzinne atrakcje 2018 opinie ceny

Wypożyczalnia sprzętów

Łyżwy: 10 zł Kask: 5 zł Foczki: 10 zł Szatnia: 2 zł narodowy zimowy- lodowiska

1 comment

Leave Comment
  1. fgfg

    ciekawe, że foczki 10 zlotych. tylko ze za 30 minut. wiec nie wprowadzac w blad. na cala godzine trzeba zaplacic 20 zlotych!!!

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *