Rodzinny, Zimowy Stadion Narodowy!

zimowy stadion narodowy

Już 2 grudnia na płycie PGE Narodowego po raz piąty zagości Zimowe Miasteczko. To świetna oferta aktywnego, rodzinnego wypoczynku w niezwykłym otoczeniu. Lodowiska, górki lodowe czy ice bar to tylko część z atrakcji, które czekają na całe rodziny w największym w Polsce Zimowym Miasteczku.  Dla fanów rolek, desek i longboardów organizatorzy przygotowali największy w stolicy kryty skatepark.

Nasza redakcja w ubiegłym roku sprawdzała osobiście jakość przygotowania oferty „Zimowy Narodowy”, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić to miejsce, jako idealne na aktywne spędzenie czasu. Trzy lodowiska, dwa z nich połączone zimową alejką, zapewniają łącznie 5000 m2 lodu. Dodatkowo dwie górki lodowe do zjeżdżania pontonami - mniejsza uwielbiana przez maluchy oraz większa, która sprawi frajdę każdemu, niezależnie od wieku.

Zobaczcie jak wygląda zimowa oferta Stadionu Narodowego w Warszawie:

 Zimowy Narodowy rusza 2 grudnia do końca marca  2018. 

Zimowa wizyta na Stadionie to również doskonała okazja dla tych, którzy jeszcze nie byli na Narodowym. Poza typowo zimowymi atrakcjami cały czas dostępne jest zwiedzanie stadionu, podczas którego przejdziecie się po zakamarkach stadionu wychodząc na murawę tą samą drogą, którą wychodzą piłkarze.

Niesamowitą atrakcją jest przejazd tyrolką. Skorzystaliśmy i powiemy Wam tyle: jeśli jeszcze nigdy nie korzystaliście z tego typu atrakcji – to jest najlepsze miejsce żeby zacząć! Świetna, wyluzowana, a zarazem profesjonalna obsługa sprawi, iż bez żadnych obaw „usiądziecie” wisząc na linie i szybko przemieścicie się na drugą stronę stadionu przy okazji wzbudzając zaintersowanie ludzi bawiących się na lodowiskach. WRAŻENIA ze zjazdu BEZCENNE! Czy to atrakcja dla dzieci? Pewnie! Już od 7/8 roku dzieciaki mogą korzystać z atrakcji, choć decyzję tą dzieci i rodzice muszą podjąć indywidualnie. Świetnym rozwiązaniem jest zjazd w tandemie, czyli we dwoje. To nie tylko możliwość dzielenia się wrażeniami podczas zjazdu, a również możliwość tworzenia wyjątkowej więzi podczas korzystania z ekstremalnej atrakcji. Przygotowanie i obsługa zapewnia 100 % bezpieczeństwa. Gorąco polecamy!

Dodatkowe Atrakcje - Zimowe Miasteczko - Stadion PGE Narodowy

JUŻ wkrótce

Cieszy, że tak wyjątkowe miejsce jakim jest Stadion Narodowy na stałe zapisał się wśród najważniejszych rodzinnych atrakcji na mapie Warszawy.

Wszystkie informacje oraz bilety do Zimowego Miasteczka dostępne są w kasach Stadionu Narodowego oraz na www.zimowynarodowy.pl

Ceny z ubiegłego roku:

Ceny biletów za 75 minutowy slot na pojedynczym lodowisku: Normalny 13 zł Ulgowy 10 zł

Ceny biletów za 75 minutowy slot na połączonych lodowiskach: Normalny 15 zł Ulgowy 12 zł

Górka Mała Trzy zjazdy 6 zł Górka Duża Dwa zjazdy 10 zł narodowy zimowy- lodowiska