Parki Trampolin Hangar 646 Warszawa

park trampolin Warszawa opinie rodzinne atrakcje

W Warszawie działa sieć parków Hangar 646, w których zarówno mali, jak i duzi mogą radośnie bawić się na trampolinach, a jednocześnie zadbać o kondycję. Gwarantujemy wam, że zabawa będzie tu przednia i na pewno wrócicie po więcej! Co znajdziecie podczas wizyty w Hangar 646? Sprawdźmy to!

Sprawdź koniecznie: warszawa-z-dzieckiem-Smart-Kids-2023

Na samym początku warto wspomnieć o samej nazwie sieci - Hangar 646. Otóż wzięła się od nieczynnego hangaru lotniska na Gocławiu, w którym powstał pierwszy park trampolin. Z biegiem lat udało się uruchomić kolejne 2 obiekty na Mokotowie i Targówku i dzisiaj Hangar 646 może zaoferować różnorodne atrakcje, zajęcia i organizacje fenomenalnych imprez w aż 3 lokalizacjach. A dzięki opiece profesjonalnych instruktorów skakanie na trampolinach może stać się nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałym sposobem na utrzymanie i rozwijanie sprawności ruchowej. Jak się okazuje, to kapitalna opcja spędzania czasu nie tylko dla najmłodszych, ale także dla dorosłych! hangar 646 warszawa atrakcje dziecięce opinie mazowieckie

Podczas wizyty we wszystkich parkach Hangar 646 czeka na nas cała masa możliwości. W każdym jest do dyspozycji kilkadziesiąt różnych trampolin, w tym trampoliny sportowe do doskonalenia umiejętności akrobatycznych. Salta, piruety... co tylko sobie zamarzycie - możliwe jest w tym miejscu!

hangar 646 warszawa atrakcje dziecięce opinie

Na Gocławiu dodatkowo działa rampa do skoków na deskorolce, rolkach i rowerach, basen z gąbkami, kosze do koszykówki i wielka poducha powietrzna, na którą można skakać z wysokości. Dzięki temu zabawa będzie całkowicie bezpieczna, lecz nadal ekstremalna! Natomiast na Mokotowie korzystać można ze ściany do wspinaczki horyzontalnej Traverse Wall, strefy z przeszkodami idealnej do ćwiczenia parkouru czy strefy zbijaka. Z kolei obiekt na Targówku wyróżnia się ciekawymi torami przeszkód oraz jedyną w Polsce ścianką wspinaczkową z rozszerzoną rzeczywistością AR. Sami więc widzicie, że każdy z nich jest unikalny - musicie odwiedzić wszystkie trzy miejsca!

atrakcje dla dzieci Warszawa Hangar 646 opinie

W parkach Hangar 646 odbywają się zajęcia dla szkół i przedszkoli, jak i indywidualne. Dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat prowadzone są zajęcia ogólnorozwojowe, starsze dzieci (8-14 l.) mogą zapisać się na parkour i freerun, akrobatykę i akro dance. Ciekawostką są też zajęcia z trickingu polegające na łączeniu gimnastyki ze sportami walki i breakdancem. Od 9. roku życia można też uczestniczyć w zajęciach na rampie, przygotowując się tym samym do wykonywania trików snowboardowych i freeski.

 hangar 646 warszawa atrakcje dziecięce opinie mokotow goclaw

Godziny otwarcia Parki trampolin Hangar 646

Każdy obiekt Park Trampolin Hangar 646 jest otwarty w następujących godzinach
  • Codziennie od 9:00 do 21:00

Wejścia o pełnych godzinach. Ostatnie o 20.00.

Wstęp na teren parków dla dzieci od 2. roku życia. Dzieci poniżej 13. roku życia mogą korzystać z parków tylko z opiekunem. Dla osób miedzy 13. a 18. rokiem życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna.

Cennik Parki trampolin Hangar 646

typ biletu cena online cena na miejscu
wejście na trampoliny / rampę 29 zł/godzina 34 zł/godzina
bilet grupowy (od 8 osób) 24 zł/godzina 29 zł/godzina
wejście na obydwie strefy lub bowla (Gocław) +10 zł +15 zł
wejście na trampoliny (Mokotów) 24 zł/godzina 29 zł/godzina
bilet grupowy od 8 osób (Mokotów) 19 zł/godzina 24 zł/godzina
skarpetki antypoślizgowe 5 zł 5 zł
  • Dziecko, które nie ukończyło 5-ego roku życia, może wejść z pełnoletnim opiekunem na jednym bilecie

Czytajcie również: Warszawa - atrakcje dla dzieci

Gdzie znajdziecie Parki Trampolin Hangar 646?

  • Gocław

Wał Miedzeszyński 646

03-994 Warszawa

  • Mokotów

Domaniewska 37A

02-672 Warszawa

  • Targówek

Dalanowska 29

03-566 Warszawa

Byliście w parkach trampolin Hangar 646? Czekamy na opinie!