Parki Trampolin Hangar 646 Warszawa

park trampolin Warszawa opinie rodzinne atrakcje

W Warszawie działa sieć parków Hangar 646, w których zarówno mali, jak i duzi mogą radośnie bawić się na trampolinach, a jednocześnie zadbać o kondycję.

Po zabawie zapraszamy na zakupy i rozrywkę: Warszawa centrum handlowe z atrakcjami dla dzieci

AdvertisementNazwa sieci wzięła się od nieczynnego hangaru lotniska na Gocławiu, w którym powstał pierwszy park trampolin. Z biegiem lat udało się uruchomić kolejne 2 obiekty na Mokotowie i Targówku i dzisiaj Hangar 646 może zaoferować różnorodne atrakcje, zajęcia i organizacje imprez w 3 lokalizacjach. A dzięki opiece profesjonalnych instruktorów skakanie na trampolinach może stać się nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałym sposobem na utrzymanie i rozwijanie sprawności ruchowej. Także dla dorosłych!

park trampolin Hangar 646 Warszawa atrakcje

Podczas wizyty we wszystkich parkach Hangar 646 czeka na nas cała masa możliwości. W każdym jest do dyspozycji kilkadziesiąt różnych trampolin, w tym trampoliny sportowe do doskonalenia umiejętności akrobatycznych.

atrakcje dla dzieci Warszawa park trampolin

Na Gocławiu dodatkowo działa rampa do skoków na deskorolce, rolkach i rowerach, basen z gąbkami, kosze do koszykówki i wielka poducha powietrzna, na którą można skakać z wysokości. Na Mokotowie korzystać można ze ściany do wspinaczki horyzontalnej Traverse Wall, strefy z przeszkodami idealnej do ćwiczenia parkouru czy strefy zbijaka. Z kolei obiekt na Targówku wyróżnia się ciekawymi torami przeszkód oraz jedyną w Polsce ścianką wspinaczkową z rozszerzoną rzeczywistością AR.

atrakcje dla dzieci Warszawa Hangar 646 opinie

W parkach Hangar 646 odbywają się zajęcia dla szkół i przedszkoli, jak i indywidualne. Dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat prowadzone są zajęcia ogólnorozwojowe, starsze dzieci (8-14 l.) mogą zapisać się na parkour i freerun, akrobatykę i akro dance. Ciekawostką są też zajęcia z trickingu polegające na łączeniu gimnastyki ze sportami walki i breakdancem. Od 9. roku życia można też uczestniczyć w zajęciach na rampie, przygotowując się tym samym do wykonywania trików snowboardowych i freeski.

Hangar 646 Warszawa godziny otwarcia

Godziny otwarcia Parki trampolin Hangar 646

Codziennie od 9.00 do 21.00

Wejścia o pełnych godzinach. Ostatnie o 20.00.

Wstęp na teren parków dla dzieci od 2. roku życia. Dzieci poniżej 13. roku życia mogą korzystać z parków tylko z opiekunem. Dla osób miedzy 13. a 18. rokiem życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna.

Czytajcie również: Warszawa - atrakcje dla dzieci

Gdzie znajdziecie Parki Trampolin Hangar 646?

Gocław

Wał Miedzeszyński 646

03-994 Warszawa

Mokotów

Domaniewska 37A

02-672 Warszawa

Targówek

Dalanowska 29

03-566 Warszawa

Byliście w parkach trampolin Hangar 646 - czekamy na opinie!

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *