Niewidzialna Wystawa Warszawa

niewidzialna wystawa warszawa rodzinne atrakcje

Takiej wystawy nie zobaczycie nigdzie indziej! …właściwie, to w ogóle jej nie zobaczycie, ale właśnie o to chodzi!

Sprawdź koniecznie: warszawa-z-dzieckiem-Smart-Kids-2023

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest nic nie widzieć? Z pewnością przychodzą Wam do głowy od razu wielkie ograniczenia, ale jednocześnie to przecież szansa na wykorzystanie innych zmysłów w dużo większym zakresie. Na wystawie przekonacie się, jak to jest postrzegać rzeczywistość, gdy jest się niewidomym.

atrakcje dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa opinie

W trakcie interaktywnej podróży do świata bez zmysłu wzroku będziemy zdani tylko na słuch, węch i dotyk. Może okazać się, że sprostanie nawet codziennym sytuacjom nie jest łatwe. Będzie trzeba poradzić sobie z zatłoczonym miastem, zamówieniem w barze czy przeszkodami w mieszkaniu. Na szczęście można liczyć na pomoc niewidomych przewodników, którzy przeprowadzą nas przez kolejne całkowicie zaciemnione pomieszczenia. Bez ich pomocy wielu zwiedzających czuje się kompletnie bezradnie. Co ciekawe, dla dzieci to ogromna frajda i często lepiej radzą sobie w takich warunkach niż dorośli. Wizyta na wystawie to doskonała lekcja empatii dla każdego. Przed wejściem w ciemność można zapoznać się z przedmiotami codziennego użytku używanymi przez niewidomych i podstawowymi informacjami o ich życiu.

Niewidzialna Wystawa Warszawa godziny otwarcia

Godziny otwarcia Niewidzialna Wystawa Warszawa

poniedziałek-piątek – 10.00-20.00 (od 1.07 do 15.09 od 12.00)

sobota, niedziela – 10.00-20.00

Czas zwiedzania Wystawy to około 75 minut. Zwiedzanie odbywa się w grupach 8-osobowych. Ostatnia grupa wchodzi o 19.00. Wystawa jest rekomendowana dla dzieci powyżej 8. roku życia. Koniecznie zadzwońcie dokonać rezerwacji przed wizytą, inaczej może być problem z wejściem.

Gdzie jest Niewidzialna Wystawa?

Millenium Plaza (1 piętro)

Aleje Jerozolimskie 123a

02-017 Warszawa

Sprawdźcie też inne atrakcje dla dzieci w Warszawie

Czekamy na Wasze opinie!