Stadion Narodowy Warszawa-zwiedzanie i atrakcje

Niezwykła gratka dla wszystkich miłośników piłki nożnej i nie tylko. Można poznać atmosferę największych sportowych wydarzeń i poczuć się jak prawdziwa piłkarska gwiazda. Największy stadion w Polsce otwiera przed Wami swoje drzwi.


Wielu małych chłopców, a coraz częściej także i dziewczynek, marzy o karierze piłkarskiej na miarę Roberta Lewandowskiego, Cristiano Ronaldo czy Leo Messiego. Ale zanim zrealizują swoje marzenia, mogą odwiedzić największą w Polsce świątynie futbolu – mogący pomieścić niemal 60 tysięcy widzów Stadion Narodowy w Warszawie. Nie każdy miał okazję być na nim podczas meczów EURO 2012 i reprezentacji Polski, lub zobaczyć jedyny w swoim rodzaju mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce, ale każdy może odwiedzić go poza wielkimi wydarzeniami sportowymi, korzystając z jednej z wytyczonych tras.

Zwiedzanie i Wycieczki po Stadionie Narodowym

 

 

Na odwiedzających Stadion Narodowy czeka pięć zróżnicowanych tras, które pozwolą poznać go od każdej strony. Można wybrać specjalną trasę dla najmłodszych, a także zobaczyć stadion w pełnej okazałości z punktu widokowego.

Trasa przedszkolaka

Trasa przygotowana z myślą o dzieciach do 6-go roku życia. Można odwiedzić szatnie zawodników, pograć w piłkę i zabawić się w poszukiwania skarbu na trybunach. Maluchy zwiedzają stadion pod opieką animatora.

Trasa piłkarza

Możesz poczuć się jak największe gwiazdy futbolu – zasiądziesz na ławce rezerwowych i wejdziesz na płytę stadionu, a potem zobaczysz salę konferencyjną, w której zawodnicy i trenerzy udzielają wywiadów po meczu.

Trasa ekskluzywna

To opcje dostępne przy trasie piłkarza wraz z dodatkowymi atrakcjami, takimi jak strefa zwiedzanie strefy VIP z eleganckimi lożami.

Trasa historyczna

Podczas tej wycieczki poznasz historię Stadionu Narodowego, ale również jego poprzednika – stojącego w tym samym miejscu Stadionu Dziesięciolecia. Cofniesz się jeszcze dalej w przeszłość, dowiadując się wielu ciekawostek.

Trasa „Znani i Lubiani”

Tutaj twoim przewodnikiem będzie słynny dziennikarz sportowy Stefan Szczepłek. Przemierzysz trasę ekskluzywną, a potem będziesz musiał zdać się na swojego przewodnika, który zna mnóstwo anegdot o największych sławach w historii piłki nożnej i umie przekazać je w bardzo interesujący sposób.

Stadion Narodowy Zwiedzanie

Ceny biletów wycieczki Stadion Narodowy

Trasa przedszkolaka

ulgowy – 12 zł
grupowy (grupa dorosłych od 20 osób) – 15 zł

Trasa piłkarza

ulgowy – 12 zł
normalny – 20 zł
grupowy (grupa dorosłych od 20 osób) – 15 zł
rodzinny 2+2 – 70 zł

Punkt widokowy

ulgowy – 5 zł
normalny – 10 zł
grupowy – 5 zł
rodzinny – 25 zł

Sprawdź co czeka na Ciebie; Zimą na Narodowym

fot. Stadion Narodowy w Warszawie