Rodzinny Park Rozrywki dla Dzieci Parkmani w Krośnie

Rodzinny Park Rozrywki dla Dzieci Parkmani w Krośnie

Szukacie miejsca, gdzie Wasze dzieci fantastycznie spędzą czas i będą miały same dobre wspomnienia? Doskonałą propozycją jest Rodzinny Park Rozrywki dla Dzieci w Krośnie – Parkmani. To gwarancja uśmiechu na twarzach najmłodszych.

Miejsce łączy aktywność fizyczną z zabawą dla najmłodszych. Wszystkie dzieci znajdą dla siebie odpowiednią atrakcję.

Różnorodne atrakcje

Jedną z atrakcji jest mini park linowy z przeszkodami. Na każdej z czterech tras jest asekuracyjna siatka. Dlatego nie są wymagane szkolenia oraz uprzęże przed zabawą. Jedynie dzieci muszą mieć ze sobą kaski. Oczywiście park rozrywki takie posiada, ale można przyjść z własnymi. Dzieci mają także okazję do zabawy w jednej z czterech kul wodnych. Pływają w bezpiecznym płytkim basenie wodnym o powierzchni 100m2. To jest jedna z najbardziej obleganych atrakcji. Kolejną są łódki wodne. Do dyspozycji najmłodszych są dwie małe jednoosobowe i dwie większe dwuosobowe. Młodych fanów wyścigów zainteresują pojazdy na pedały. Dzieci mogą korzystać z sześciu dużych gokartów do jazdy na torze wyścigowym z tunelem. Oprócz tego są jeszcze trzy mniejsze autka, czyli traktor z przyczepą, quad oraz wóz policyjny w kąciku malucha. Ostatnimi dostępnymi pojazdami są dwa rowerki biegowe.

Kolejną ciekawą atrakcją są tyrolki. Każda z nich ma 12 metrów długości. Są zawieszone nisko nad ziemią. Na końcu każdego przejazdu są maty ochronne. Dzieci na pewno zainteresuje dwupoziomowa konstrukcja z trasami nazywana Klatką Zabaw. Na trasach jest umieszczonych kilkadziesiąt przeszkód i atrakcji m.in.: huśtawki, ślizg oraz podwójne schody kręte, tablice z otworami, liny, mostki i kładki wiszące.

Rodzinny Park Rozrywki dla Dzieci w Krośnie Parkmani - opinie

Zobacz też:

->Park Dzieje-Park rozrywki i widowisko<-

Rodzinny Park Rozrywki dla Dzieci w Krośnie Parkmani - opinie

Droga do skarbu

Następną ciekawą atrakcją dla dzieci jest labirynt o powierzchni 170m2 i wysokości 170 centymetrów. Obfituje w wiele ślepych tras i zakątków. To daje dużo zabawy dzieciom spacerującym w nim wraz z rodzicem. Dodatkowymi atrakcjami labiryntu są lustra śmiechu oraz zabawa pt. „hasło dnia”. Na jego końcu czeka skarb.

Do dyspozycji dzieci są jeszcze trzy trampoliny różnej wielkości. Wielobok Zabaw jest atrakcją dla kilkunastu najmłodszych odwiedzających na raz. W tym miejscu dzieci mają do dyspozycji dwie zjeżdżalnie, huśtawki, liny wspinaczkowe, dwustronną siatkę oraz ściankę wspinaczkową.

Rodzinny Park Rozrywki dla Dzieci w Krośnie Parkmani - opinie

Kącik malucha

Tutaj są przygotowane drobne atrakcje dla dzieci w wieku 2-6 lat. Mają do dyspozycji budowlę wielobok zabaw, trampoliny, wieżę wspinaczkową, bujaki, pojazdy na pedałki, rowerki biegowe, zjeżdżalnie, dużą zadaszoną piaskownicę z koparkami, betoniarkę, duży domek z kuchnią, kosiarki, taczki oraz autka-wywrotki.

Rodzinny Park Rozrywki dla Dzieci w Krośnie Parkmani - opinie

Uwagi dla rodziców

Rodzice są proszeni, aby zabierać dzieciom zapasową odzież (bieliznę, skarpetki, koszulkę, spodenki) do przebrania. Atrakcje są bez kontaktu ciała z wodą. Mimo to zdarzają się drobne zachlapania, zmoknięcia od kuli oraz w łódkach wodnych. Wtedy zachodzi potrzeba przebrania.

W przypadku upalnych dni Rodzinny Park Rozrywki dla Dzieci Parkmani też przygotował odpowiednie rozwiązanie. Uruchamiane są zraszacze wodny. Za pomocą mgiełki zimnej wody dzieci oraz rodzice lepiej zniosą wysoką temperaturę.

Rodzinny Park Rozrywki dla Dzieci w Krośnie Parkmani - opinie

Godziny otwarcia

Park jest czynny w tygodniu, w weekendy i święta od 10-20.

O dniach, w których park jest czynny decyduje pogoda. Nie może być deszczowo, mokro, zbyt zimno lub za bardzo wietrznie. Dlatego mimo wszystko przed wyjazdem warto zadzwonić i pytać, czy park jest otwarty.