Rodzinne warsztaty z Akademią Duckie Deck

warsztaty Duckie Deck opinie atrakcje

Dzieci i ich rodziców już niedługo czeka mnóstwo kreatywnej zabawy podczas wyjątkowych weekendowych warsztatów Akademii Duckie Deck.

Spędzanie zbyt małej ilości czasu z dzieckiem to jeden z największych problemów współczesnych rodziców. Ale równie ważne jest, żeby ten czas odpowiednio wykorzystać, zapewniając maluchom jednocześnie rozrywkę, jak i możliwość rozwoju. Wymyślanie kreatywnych zabaw nie jest wcale takie proste i wielu rodziców nie zawsze potrafi sobie z tym poradzić. W takiej sytuacji warto skorzystać z warsztatów Akademii Duckie Deck, które wkrótce zagoszczą w kilku polskich miastach. Terminy poniżej.

Sprawdź przy okazji: Jarmarki Bożonarodzeniowe w Polsce [najładniejsze]

Akademia Duckie Deck warsztaty opinie

Do tej pory w zajęciach uczestniczyło już ponad 100 tysięcy dzieci i rodziców i za każdym razem była to okazja do wspólnej zabawy. Co ważne, organizowane są także warsztaty familijne, w trakcie których rodzice są pełnoprawnymi uczestnikami z własnymi zadaniami. Warsztaty prowadzone są przez profesjonalnych animatorów i oparte na autorskich scenariuszach. Sesje prowadzone są w małych grupach. Mogą brać w nich udział dzieci w wieku 4-12 lat wraz z opiekunami. Celem warsztatów jest zainspirowanie rodziców do zabaw z ich dziećmi i pokazanie im, jak twórczo można to robić, np. wykorzystując nowe technologie. Nie zabraknie też gotowych pomysłów do wykorzystania w każdym domu. Będzie można pomajsterkować, dowiedzieć się, na czym polega druk 3D, stawiać pierwsze kroki w animacji poklatkowej, konstruować samochody wyścigowe i wziąć udział w warsztatach fotograficznych. Przygotowano też kilkadziesiąt interaktywnych gier i zabaw.

Podczas trwania zajęć poza regularnymi warsztatami działać będzie też strefa otwarta, w której przez cały dzień do dyspozycji rodzin będą stanowiska interaktywne oraz strefa malucha z mnóstwem zabawek, klocków, puzzli czy kolejek.

Warsztaty rodzinne - Poznań, Warszawa, Wrocław, Szczecin - terminy

atrakcje dla dzieci warsztaty Duckie Deck

Warsztaty Akademii Duckie Deck odbędą się w Poznaniu (25-26 listopada), Warszawie (2-3 grudnia), Szczecinie (9-10 grudnia) i Wrocławiu (16-17 grudnia).

Polecamy również:

Gdzie na ferie zimowe z dzieckiem?