Roboty czekają na Ciebie!

robopark wystawa robotów bielsko biała gemini (8)

Od 28 kwietnia w Gemini Park Bielsko-Biała otworzy swoje drzwi niesamowita wystawa robotów i nowoczesnych technologii, która będzie trwała do 30 czerwca. Na terenie 1000 m2 zobaczycie najnowocześniejsze roboty z całego świata, które wcześniej można było podziwiać jedynie w filmach na YouTube. To prawdziwa gratka dla miłośników robotyki i najnowszych technologii. To również świetna zabawa dla całej rodziny, jednak zanim odwiedzicie to miejsce, warto byłoby się dowiedzieć, jakie rodzinne atrakcje czekają na nas na miejscu? Sprawdźmy to już teraz!

robo park wystawa robotów Gemini Bielsko Biała Opinie atrakcje dla dzieci

Sprawdź szczegóły >>tutaj<<

Wśród prezentowanych robotów znajduje się robot wyglądający jak prawdziwy Elvis Presley, słynny pies Aibo najnowszej generacji, który zademonstruje wszystkie nawyki prawdziwych psów. Z kolei Promobot V4 jest prawdziwym gościem z przyszłości. Jego bracia już pracują w ośrodkach medycznych i nawet czytają wiadomości na amerykańskim kanale telewizyjnym.

robopark wystawa robotów bielsko biała gemini (1)

Jednak to nie wszystko, robot Unitree A1 - gwiazda internetowych filmów, pokaże swoje możliwości na żywo. Pepper super technologiczny robot z Japonii zaskoczy Cię płynnością swoich ruchów.

robopark wystawa robotów bielsko biała gemini (6)

Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowano aż pięć stref, w tym strefę rozszerzonej rzeczywistości z innowacyjnymi okularami HoloLens. Selfielustro, które zrobi Ci pełnometrażowe zdjęcie i wyśle je do konkursu piękności lub na e-maila.

robopark wystawa robotów bielsko biała gemini opinie atrakcje dla dzieci ceny bilety

Nie zabraknie również hologramów 3D, które zaskoczy Cię swoim realizmem, a robot AxiDraw narysuje dla Ciebie obraz technologiczny.

Międzynarodowa wystawa robotów ROBOEXPO pozwala nie tylko na zobaczenie na własne oczy geniuszu wielu konstruktorów, lecz również wejść w bezpośrednią interakcję z ponad 70 robotami stworzonymi przez zapaleńców. Dotychczas wystawa ta gościła aż w 4 krajach i 70 różnych miastach.  Przyjdź i przekonaj się, jak fascynujący może być świat technologii! Czekamy na Ciebie!

Sprawdź ceny biletów i szczegóły >>tutaj<<

Miejsce wystawy:

Gemini Park  ul. Leszczyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia - RoboExpo Bielsko Biała:

  • czynne codziennie 10:00-20:00
robopark wystawa robotów bielsko biała gemini (7)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *