Reda Wystawa LEGO w Aquaparku – Klockolandia

15 czerwca otwarto kolejną atrakcję w parku wodnym Aquacentrum w Redzie. Tym razem przygotowano gratkę dla fanów najpopularniejszych klocków na świecie. Wielka wystawa autorskich budowli z klocków LEGO® zapewne przyniesie spore zainteresowanie.

Pobierz bezpłatny bilet do LEGOLAND

wystawa lego REDA opinie ceny

Od ponad roku Reda stała się miejscem przyciągającym tysiące turystów. Otwarty w 2016 r. jeden z najlepszych i najnowszych aquaparków w Polsce - w dodatku z rekinami wzbudza zainteresowanie przez cały rok. Nic w tym dziwnego, atrakcje, które czekają tam fanów wodnej rozrywki powinny zadowolić najbardziej wymagających klientów. Od niedawna czynna jest tu też PAPUGARNIA Reda, w której można podziwiać, ale też dotykać i karmić około 50 różnych papug. W okolicy niedawno otwarto Park Trampolin JUMPCITY Rumia- jednen z największych parków trampolin w Polsce.

klockoland wystawa lego reda aquapark opinie ceny godziny otwarcia

Wystawa LEGO Reda Aquaparkstyle="display:inline-block;width:300px;height:250px"
data-ad-client="ca-pub-4540654505390018"
data-ad-slot="1339302889">

Od 15 czerwca czynna jest najnowsza atrakcja. Wystawa niespotykanych w zestawach budowli z klocków LEGO. Setki tysięcy klocków tworzą niesamowite konstrukcje: budynki, wyspę z miastem czy wielką wioskę o powierzchni 25 m kwadratowych.  Uwagę przyciągają pojazdy w całości wybudowane z klocków, ale także... AQUAPARK REDA - odwzorowany pieczołowicie z detalami. To już kolejna wystawa klocków - od kilku lat niedaleko Władysławowa - w Swarzewie działa również wystawa klocków.

opinie wystawa lego Reda ceny aquapark godziny otwarcia

wystawa klocków lego reda opinie godziny otwarcia

Klockolandia Reda - Wystawa Klocków - Ceny - Godziny Otwarcia

Wystawa otwarta jest codziennie w godzinach 10-20
Cena biletu to 15 zł/os.

Polecamy również:
rumia-sala-zabaw-dla-dzieci