Wakacje z Twoją Barbie [KONKURS]

Wakacje to upragniony czas wielu niesamowitych przygód, zabaw i podróży! Zabierz swoją Barbie na wakacje i weź udział w konkursie, którego Partnerem jest Wasz ulubiony portal o rodzinnych podróżach - Dzieckowpodrozy.pl. Na laureatów czekają 3 wyjątkowe rodzinne pobyty w Pałacu Piorunów & SPA oraz 50 lalek Barbie. No to co dziewczyny? Bawimy się razem? 

wygraj wakacje z dzieckiem konkurs lato 2017 barbienagrody konkurs wakacje z barbie dzieckowpodrozy

Zabawki to niezbędny element każdej podróży z dzieckiem. Jednak gdy w walizce brakuje miejsca nawet na najpotrzebniejsze rzeczy, ciężko jest zabrać ze sobą całą domową kolekcję… Warto więc wybrać tę jedną, wyjątkową lalkę, która daje najwięcej możliwości w wymyślaniu i odgrywaniu niesamowitych historii. W wakacje Barbie® zachęca dziewczynki do zabawy poza domem i wspólnego przeżywania nowych, fascynujących przygód. Teraz, dzięki wspólnej zabawie z ulubioną lalką, można wygrać supernagrody!

Konkurs – Ty i Twoja Barbie na pocztówce z wakacji

Zabierz Barbie na wakacje i wygraj fantastyczne nagrody!  Wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie z ulubioną lalką Barbie®, która będzie towarzyszyć Ci w podróży. Następnie, za pomocą paru „kliknięć” w aplikacji na portalu www.dzieckowpodrozy.pl/wakacjeztwojabarbie stworzysz ze swojej fotografii szałową pocztówkę. Weź udział w zabawie poprzez zapisanie zaprojektowanej kartki w galerii konkursowej oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zapraszamy Was do strony z aplikacją konkursową:
 www.dzieckowpodrozy.pl/wakacjeztwojabarbie