Nizebędnik Poszukiwacza Przygód-niezwykłe przewodniki dla dzieci

Szukacie ciekawego pomysłu na zwiedzanie miast połączone ze wspólną rodzinną zabawą? Przedstawiamy Wam jedyne takie przewodniki na świecie! Przygotowane dla dzieci i z myślą o rodzicach! Przygotowane wspólnie przez znaną Wam rodzinę z Globtroterek.com oraz Dzieckowpodrozy.pl. Naszą wspólną pasją są dzieci i podróże, a Niezbędniki to rezultat połączenia obu tych miłości. 

przewodniki dla dzieci - opinie 515Już nie musisz sama/sam planować wycieczki, a Twoje dziecko nie będzie marudzić podczas zwiedzania. Przeciwnie, przeżyje wspaniałą przygodę, która na długo zapadnie mu w pamięci oraz nauczy wiele o Polsce. Ty również będziesz się świetnie bawić. To gotowa przygoda i misja do wykonania w największych polskich miastach. Całość w pięknie wydana, w kolorowej, komiksowej stylistyce i spiralowej oprawie. Możesz też wybrać wersję na telefony i tablety. Wszystko dla wygody Twojego małego podróżnika.

Na początek zapraszamy Was do 4 miast:
- Wrocław - Impreza u Krasnali

Kapitalny przewodnik po Wrocławiu! Zostań Superposzukiwaczem przygód i weź udział w Tajnej Misji we Wrocławiu! Zaprzyjaźnij się z rodzinką wrocławskich krasnali, złam szyfry, odkryj tajemnice, wykonaj zadania i pomóż zorganizować urodzinową imprezkę dla Papy Krasnala. Tylko uważaj na krasnala Wredziocha! Zrobi wszystko, żeby przyjęcie się nie odbyło.


- Kraków - Drużyna Smoka

Na Kraków padł blady strach! Diabeł, zwany Czortem, bohater wielu krakowskich legend, zapragnął zostać symbolem miasta. Do akcji musi wkroczyć Drużyna Smoka, ale sama nie da rady rozprawić się z łobuzem. Potrzebuje Twojej pomocy! Zamień się w Superposzukiwacza przygód, dotrzyj do największych krakowskich bohaterów, poznaj legendy i zdobądź wskazówki, które pozwolą Ci stworzyć Tajne Zaklęcie sprowadzające Czorta z powrotem do piekielnych czeluści. Tylko uważaj! Diabeł łatwo się nie podda


- Warszawa - Gdzie jest Syrenka

Z warszawskiego herbu zniknęła Syrenka! Za jej porwaniem stoi okropny Tryton, mitologiczny chłopak-syrena, który zakochał się w niej bez pamięci. Okazało się jednak, że Syrenka to niezła spryciula   Zostawiła swoim przyjaciołom wskazówki gdzie jej szukać! Teraz potrzebna jest Twoja pomoc! Zostań Superposzukiwaczem przygód, poznaj warszawskie legendy, zabytki i ciekawostki o mieście. Spotkaj się z przyjaciółmi Syreny i zdobądź od nich Tajemnicze Wskazówki, które pozwolą przygotować misję ratunkową. Tylko uważaj! Tryton to wymagający przeciwnik. Na pewno będzie Ci przeszkadzał w Tajnej Misji!


- Gdańsk - Walka z Czarnoksiężnikiem

Za górami, za lasami, morzami, pustyniami, serwerowniami, kilometrami światłowodów i tonami twardych dysków leży Cyfrowe Królestwo. Jego władca, Król Piksel ma ogromny problem! Nikczemny Czarnoksiężnik Gigabajt wprowadził do systemu komputerowego złośliwego wirusa, który zniszczy Cyfrowe Królestwo. Jedyną szansą na uratowanie tej krainy jest zdobycie kodu, który zlikwiduje wirusa. Wskazówki do tajemniczego szyfru znajdują się w Gdańsku. Pomóż Królowi Pikselowi ocalić jego królestwo! Zamień się w Superposzukiwacza przygód, poznaj zabytki Gdańska, dowiedz się ciekawostek o mieście, wykonaj zadania, rozwiąż łamigłówki i odszyfruj Tajemniczy Kod! Tylko bądź czujny! Gigabajt nie lubi jak mu się krzyżuje plany. Tajna Misja nie będzie łatwa. Wchodzisz w to?


niezbędniki opinie przewodnik dla dzieci

Niezbędniki kierowane są głównie do dzieci w wieku 7-12 lat, ze względu na to, iż wymagana jest umiejętność czytania i pisania. Ale tak naprawdę Niezbędniki są dla wszystkich, którzy czują się Superposzukiwaczami Przygód, niezależnie od wieku.  Przedszkolaki również świetnie będą bawić się i zwiedzać miasta z Niezbędnikami, potrzebują tylko pomocy dorosłych w czytaniu i pisaniu.

najlepsze przewodniki dla dzieci warszawa gdańsk kraków wrocław 600x300-v1

Poznajcie pierwsze opinie:

Ogromny plus za świetny pomysł. Jeszcze większy za gotowca do zwiedzania z rodziną. Przeżyliśmy super przygodę, a chłopaki do dziś wspominają walkę z Gigabajtem. To co mnie zaskoczyło, to liczba informacji o zabytkach Gdańska, która została nam w głowach. Przez takie zwiedzanie zwróciliśmy uwagę na detale, których nie zauważaliśmy nigdy wcześniej. Ania - mama Wojtka i Piotrusia
 
Dzięki Niezbędnikowi poznaliśmy nasze miasto na nowo. Dowiedzieliśmy się ciekawostek, o których nie mieliśmy pojęcia. Dzieci były zachwycone i dumne, że udało im się zorganizować urodziny Papy Krasnala. Polecam gorąco! Agnieszka - mama Szymona i Oliwki  

Dowiedz się więcej na niezbedniki.com