Wyrusz w Bieszczady z dziećmi – rodzinny przewodnik

bieszczady - przewodnik dla rodzin z dziećmi
Planujecie rodzinny wyjazd w Bieszczady? Chcecie mieć pewność, że nie przegapicie żadnych atrakcji w okolicy? Mamy dla Was doskonałą rekomendację: „Bieszczady Przewodnik dla małych i dużych odkrywców”. Premiera 15 czerwca! Sprawdźcie szczegóły. Bieszczady przewdonik dla rodzin z dziećmi szlaki mapa

Bieszczady z roku na rok zdobywają coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego! Autorzy przewodnika udowadniają, że wypoczynek w Bieszczadach to niezwykła przygoda odkrywania natury.  Czy chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? Jeżeli tak, ten przewodnik po Bieszczadach jest właśnie dla Ciebie. Bo podróż przez Bieszczady to jedna, wielka przygoda! W tej książce przeczytasz nie tylko o pięknych górskich szlakach.

Sprawdź ofertę na przewodnik >>tutaj<<

przewodnik Bieszczady z dziećmi książka szlaki

Dowiesz się także, jakie zwierzęta można spotkać w tym niezwykłym zakątku Polski i jakie miejsca dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne do odkrywania gór i dzikiej, bieszczadzkiej przyrody. Dzięki temu przewodnikowi nie tylko dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o Bieszczadach, ale zapragniesz do nich wracać, poznawać je coraz lepiej i odkrywać coraz więcej. Czas ruszać w drogę! Książka ukaże się 15 czerwca. Autorem przewodnika jest Adrian Markowski, za ilustracje odpowiada Agata Dobkowska, w wydawnictwo książki to Prószyński i s-ka.

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *