Przegląd kids-klubów w ofercie polskich touroperatorów w sezonie lato 2015

Kluby dla dzieci na wakacje 2015

Wakacyjne kluby rozrywki to dość nowa, choć szybko rozbudowywana oferta polskich biur podróży - starannie wybrane hotele rodzinne na najpopularniejszych destynacjach połączone z polską animacją dla dzieci w wieku najczęściej już od 3 do 12-15 lat. Tego potrzebuje Twoja rodzina na wakacjach! Oto krótka ich charakterystyka przygotowana przez portal Travelzone.pl:

Orange Family Club

Polskie animacje w ofercie biura podróży Sun Fun Holidays, które we współpracy ze znaną pedagog Dorotą Zawadzką, przygotowało ofertę 14 hoteli w Egipcie, Tunezji, Turcji, Bułgarii i Grecji, w których w okresie już od 10. czerwca do 10. września 2015 roku o beztroski wypoczynek zadba doświadczona i wyszkolona grupa polskich animatorów.

Program animacji realizowany jest we współpracy z profesjonalną firmą zajmującą się animacją czasu wolnego i obejmuje m.in.: zajęcia artystyczne, edukacyjne, sportowe, konkursy dla dzieci ale i dla dorosłych zainteresowanych tą formą wypoczynku. Razem z polskimi animatorami dzieci podróżują w kosmos, biorą udział w igrzyskach, budują indiańskie plemię czy rozwijają swoje pasje w trakcie zajęć plastycznych.

O dobrą zabawę zadba ulubieniec wszystkich dzieci - pomarańczowa maskotka ORI, której popisowym numerem jest prowadzone wyłącznie dla dzieci - mini disco.

Wakacje kluby dla dzieci na lato 2015

Figlokluby

Przed nami już 5 sezon, w którym o animacje dla dzieci i dorosłych zadbają doświadczeni animatorzy Rainbow Tours - wyselekcjonowane hotele, bogaty program animacyjny w języku polskim, animatorzy dbający o rozwijanie dziecięcych pasji, talentów i umiejętności. Na gości hotelu czekają od połowy czerwca do połowy września, 6 dni w tygodniu przez kilka godzin dziennie. Zajęcia prowadzone są dla dzieci w wieku 4-12 lat oraz - co cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów - również dla osób dorosłych, dla których przygotowano aqua aerobik, zajęcia sportowe, kabaret oraz zajęcia integracyjne.

Każdy z animatorów Figloklubów ukończył wcześniej Akademię Animatorów Rainbow Tours, gdzie podczas szkolenia uczył się realizować autorski program zajęć i zabaw, udzielać pierwszej pomocy i zasad bezpieczeństwa w hotelach i na destynacjach, do których zapraszamy naszych Klientów.

wakacje-z-animacjami-dla-dzieci.jpg

Klub przyjaciół Itaki

To wakacyjna przygoda ze Scooby-Doo, którą dzieci lubią najbardziej! Starannie wyselekcjonowane hotele z dużymi, rodzinnymi pokojami (także z aneksem kuchennym), udogodnienia dla dzieci: brodziki, place zabaw, minikluby, minidisco i zjeżdżalnie ale przede wszystkim - polskie animacje dla dzieci i dorosłych.

Plan zabaw i aktywności przewiduje m.in. opowieści o ulubionych zwierzakach, kolorową paradę w maskach, najróżniejsze zabawy z wodą i... w wodzie, uroczysty bal na zamku z pasowaniem na rycerza, rajd po hotelu, małe doświadczenia i eksperymenty, wspólne występy dzieci dla rodziców, mistrzostwa hotelu w dziecięcych grach, mini szkółkę teatralną, aerobik i wiele, wiele innych.

O beztroską, wesołą i bezpieczną zabawę zadba grono polskich animatorów, byś mógł w pełni skorzystać z uroków wspólnego wypoczynku z dziećmi.

programy-animacyjne-lato-2015.jpg

Wezyr Family

Hotele Wezyr Family to wszystko czego potrzebujesz na urlopie z rodziną jednym miejscu: wygodne i pyszne all inclusive (posiłki w formie otwartego bufetu, z nielimitowanymi napojami, kącik z menu dla dzieci; lody, lody i jeszcze raz lody; wysokie krzesełka do karmienia), zabawy dla dzieci i rodziców, specjalnie wybrane hotele na najpopularniejszych kierunkach (duży wybór rodzajów pokoi, baseny i brodziki ze zjeżdżalniami, place zabaw, pomoc lekarska i opiekunki dla dzieci).O fantastyczny wypoczynek zadbają przeszkoleni, polscy animatorzy a kluby animacyjne dostosowane będą do różnych grup wiekowych oferujących mnóstwo atrakcji takich jak: zabawy tematyczne, mino kino, książki i audiobooki, olimpiada sportowa, malowanie i oczywiście - mino disco!

Wszystkie oferty wakacyjnych hoteli w jednej najniższej cenie już teraz dostępne są w serwisie Travelzone.pl.

Wakacje z dziećmi - animacje hotele rodzinne