Angielski – nauka przez zabawę z Allright

angielski online dla dzieci allright opinie lekcje indywidualne

Znajomość języka angielskiego z roku na rok coraz mocniej przemienia się z umiejętności, “którą warto mieć” na taką, bez której powoli nie da się funkcjonować. Nowoczesny świat stoi obcymi językami i to nam, rodzicom — powinno zależeć, aby przygotować nasze pociechy, do przyszłości, w których wręcz normą będzie (przynajmniej) bilingualizm. Problemem jest jednak to, aby znaleźć sposób, żeby nasze dzieci nie nudziły i nie zniechęcały się podczas nauki, a zarazem naturalnie interesowały się i wsiąkały w ten język. Czy istnieje sposób na efektywną i przyjemną naukę? Otóż jak się okazuje… tak, a odpowiedzią jest nauka poprzez zabawę, czyli to, co kochają dzieci!

Nauka języków obcych często kojarzy się nam ze żmudnym powtarzaniem słówek, nauką zasad obowiązujących czasów czy podręcznikami pełnymi wielu zadań, które przecież ktoś musi wykonać! I kiedy poznanie tych kwestii jest bardzo ważne dla nauki języka, tak “klasyczna” forma nauki może pozostawiać wiele do życzenia, szczególnie jeżeli mówimy o dzieciach. Świetną opcją dla rodziców, pragnących tego, aby ich dzieci przyswajały języki obce w przyjemnej i ciekawej atmosferze, jest skorzystanie z zajęć online jakie oferuje szkoła All Right, laureat konkursu Dziecięca Marka Roku 2020!

angielski dla dzieci online zajęcia z zabawą indywidualne lekcje native

All Right — angielski online dla dzieci

All Right to platforma oferująca indywidualne lekcje angielskiego online, ze szczególnym skupieniem na dzieciach. Mimo tego, że z uwagi na czasy pandemii, dzieci wiedzą już coraz więcej o nauczaniu zdalnym, tak mamy pewność, że podczas zajęć w All Right zobaczą nową, nieznaną im dotąd stronę takiej nauki!

Bez wątpliwości, ważną kwestią dla rodziców oraz dzieci jest to, że pierwsze zajęcia na All Right są bezpłatne. Dzięki temu możemy przetestować metodę stosowaną na tej platformie, sprawdzić jak prowadzi zajęcia konkretny nauczyciel i co najważniejsze — czy nasze dziecko zechce kontynuować taką naukę.

zalety lekcji online angielski dla dzieci

Do wyboru mamy nauczyciela native (osoba, której naturalnym językiem jest język, którego się uczymy) lub nauczyciela z Polski. Drodzy rodzice, pamiętajcie, że nic na siłę - to wasze dziecko musi polubić naukę angielskiego! Dzięki temu rodzice nie kupują kota w worku, a nauczyciel może poznać dziecko i doradzić, od jakiego poziomu powinno rozpocząć naukę nasze dziecko.

Metoda nauki stosowana w All Right

Jak jednak wyglądają zajęcia, na które możemy zapisać nasze dziecko na platformie internetowej All Right? To dość proste! Podstawą nauki języka w All Right są zajęcia indywidualne. To na nich dochodzi do powstania relacji na linii uczeń — nauczyciel. Dziecko może liczyć tu na pełną uwagę lektora, który może też dynamicznie reagować na zachowanie i potrzeby ucznia. Pojedyncza lekcja trwa od 25 do 55 minut — wszystko zależne jest od wieku dziecka i jego zaangażowania. Po lekcji rodzic otrzyma wiadomość z informacjami na temat tego, co zrobiło dziecko na zajęciach, prezentację oraz ewentualną wzmiankę o zadaniu domowym. To niezwykle pomocny ukłon w stronę rodziców!

Nauka w All Right przebiega całkowicie online przy pomocy autorskiego, interaktywnego komunikatora wideo oraz audio. Dzięki takiemu rozwiązaniu uczeń ma do dyspozycji różne narzędzia do rysowania, pisania czy odtwarzania audio i wideo. To naprawdę niezwykłe rozwiązanie, a co więcej, uczeń jest cały czas w bezpośrednim kontakcie z lektorem, widząc go i rozmawiając z nim. Zajęcia pełne są przeróżnych ćwiczeń interaktywnych czy ciekawych gier i zdań — jak już mówiliśmy, najlepsza nauka, to ta przez zabawę!

Sprawdź szczegóły >>tutaj<<

Platforma All Right - korzyści

To jednak nie wszystko! Każdy kursant platformy All Right, oprócz zajęć indywidualnych zyskuje także możliwość brania udziału w spotkaniach grupowych online, w postaci konwersatorium. Każde takie spotkanie ma konkretny temat, dostosowany do tego, co aktualnie jest interesujące dla młodych ludzi. Tematy tych spotkań są naprawdę zróżnicowane, a co najlepsze — uczniowie sami mogą wybrać te, w których wezmą udział. Grafik tych konwersatoriów jest na bieżąco aktualizowany, dzięki czemu nie brakuje tu ciekawych okazji do pogaduszek… oczywiście w języku angielskim!

korzyści lekcje online dla dzieci angielski

Jeżeli chodzi o dalszą współpracę z All Right, to cechuje ją elastyczność, zarówno w stronę dzieci, jak i rodziców. Lekcje mogą być dostosowywane do dzieci, a ich częstotliwość może być dostosowana do ich potrzeb. Jeżeli chcą one zrobić sobie przerwę, to mogą to zrobić bez problemu, gdyż zajęcia zakupione w pakiecie nie przepadają, i możemy je wykorzystać w dowolnym momencie. Możemy też ustalać swobodnie terminy zajęć — może to być “sztywna” godzina i dzień tygodnia lub też umawiać każde z nich na bieżąco! To niezwykle komfortowe — czasami nawet najlepiej przygotowany plan może wziąć w łeb, stąd też warto mieć pewną elastyczność w zakresie umawiania naszego dziecka na zajęcia w All Right!

Rodzice natomiast na pewno zainteresują się tym, że lekcje w All Right kupuje się w pakietach po 5, 10, 25 lub 50 lekcji. Do tego, do każdego pakietu lekcji indywidualnych dostajemy tyle samo możliwości wzięcia udziału w grupowych spotkaniach online, o których wspomnieliśmy już nieco wcześniej.

Na co czekasz?

Sami widzicie, jak fenomenalnym wyborem może być nauka języka angielskiego w All Right. Być może warto z tego skorzystać? Pamiętajcie o tym, że jeżeli chcecie skorzystać z tego, co oferuje szkoła językowa All Right, skorzystajcie z kodu rabatowego: DZIECKOWPODROZY. Każdy nowy uczeń, który korzystając z tego kodu, zakupi dowolny pakiet zajęć, otrzyma 2 dodatkowe lekcje gratis!

Sprawdź teraz >>tutaj<<

artykuł Partnera