Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

Mamy dla Was prawdziwą perełkę. Ten blog zachwycił nas od pierwszego „zaczytania”. Asia z Łukaszem i ich dzieciaki: Mikołajek, Kajtulek i Hanusia udowadniają, że rodzinne podróże to pasja i radość, która potrafi uzależnić.

Blog o podróżach z dziećmi-Podróżuj.Śnij.Odkrywaj

Blog Podróżuj.Śnij.Odkrywaj. - skąd nazwa? Ze znanego cytatu:

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść, bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślny wiatr.
Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." (Mark Twain)

Blog o podróżach z dziećmi

Świetne zdjęcia, wyraziste i praktyczne treści to już dwa wystarczające powody, żeby tu zajrzeć. Tym co nas urzeka, jest konsekwencja! Blog prowadzony jest nieprzerwanie od 2008 roku, dzięki czemu możecie zobaczyć jak „rozwijała” się rodzinka i jej wspaniałe podróże. Różnorodność kierunków podróży tylko potwierdza, jak bardzo są ciekawi świata. Wśród relacji z podróży przeczytacie m.in. o wyjeździe do Albanii, kilka relacji z Chorwacji, jest też Czarnogóra, Gruzja, Szwajcaria, Korsyka czy Włochy i Słowenia.

Podróżuj z dziećmi -blogCo nas cieszy, nie brakuje również pięknych miejsc w Polsce. Beskid Mały, Niski, Śląski czy Żywiecki i ich górskie szlaki to jedne z ulubionych miejsc podróżującej rodzinki. Od luksusowych hoteli wolą ciekawe miejsca, więc rodzinne Na blogu znajdziecie też relacje z wypoczynku na Mazurach, Kaszubach czy nad Bałtykiem. Aż chce się powiedzieć „dla każdego coś dobrego”. Zatem zapraszamy Was na http://podrozujsnijodkrywaj.blogspot.com/ 

pod namiotem z dziećmi