Podróże z mamą i tatą – rodzinny blog odkrywców

Podróże z mamą i tatą blog wczasy z dzieckiem

Wyjątkowo różnorodny blog, na którym można znaleźć bardzo przydatne informacje, porady czy recenzje. Podróże z mamą i tatą to prawdziwa kopalnia wiedzy dla podróżujących rodzin.

Adela i Dominik Jakielaszek wraz z 10-letnią córką Marysią uwielbiają odkrywać nieznane miejsca, poznawać przyrodę, kulturę i historię, cały czas ucząc się czegoś nowego. Mieszkają na Dolnym Śląsku i sporo wpisów jest poświęcone właśnie temu regionowi, ale chętnie odwiedzają też inne części Polski, a także Niemcy, Czechy czy Austrię. Bloga prowadzi Adela, z wykształcenia psycholog społeczny i nauczyciel, zafascynowana edukacją poprzez zabawę poznawczą, którą stara się stosować w praktyce.

blog Podróże z mamą i tatą opinie

Rzeczywiście, podróże opisywane na blogu często mają walor edukacyjny, co odzwierciedlają działy – „Podróże kulinarne”, „Podróże historyczne” czy „Podróże przyrodnicze”. Znajdziemy w nich relacje z muzeów, skansenów (m.in. Rogalowego Muzeum Poznania czy Regionalnego Muzeum Cebularza w Lublinie), rezerwatów przyrody, szlaków turystycznych oraz zabytków. Jest też osobny dział „Weekend w mieście”. Można zatem poczytać o najciekawszych atrakcjach Łodzi, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Drezna czy Lubeki, ale także o wypadzie w Alpy lub takich perełkach jak czeskie Muzeum Merkur (sprawdźcie sami, niezwykła atrakcja!). Poza tym są polecane obiekty noclegowe i cenne recenzje książek przyrodniczych dla dzieci, gier czy sprzętu turystycznego. Wszystko wzbogacone zdjęciami wysokiej jakości.

wczasy z dzieckiem za granicą opinie atrakcje

Warto dodać, że Podróże z mamą i tatą otrzymały I nagrodę w konkursie Blog Day 2012 w kategorii „Dolny Śląsk”.

Dodajcie do ulubionych i czytajcie: Podróże z mamą i tatą

wczasy z dziećmi blog rodzinne atrakcje