Kolonia czy ferie w Zamku? Wow! Szkoła Czarodziejów…

ferie zimowiska Quatronum opinie atrakcje

Organizowane przez Quatronum kolonie i zimowska tematyczne pozwalają dzieciom przenieść się w świat baśni i filmów, w którym wszystko jest możliwe.

Niemal każde dziecko marzy, aby przebrać się za jednego ze swoich ulubionych bohaterów i razem z kolegami odgrywać sceny znane z książek i ekranów kin. Maluchy lubią dopasowywać się do postaci, do których jest im najbliżej, tworzyć własne drużyny i wspólnie stawiać czoła złu, choćby było jedynie fikcyjne. Bo przecież każdy bohater ma swoich przyjaciół. Taka zabawa może jednak wejść na wyższy poziom, gdy odbywa się w scenerii jednego z autentycznych zamków, do dyspozycji ma się specjalnie przygotowane kostiumy, narzędzia i artefakty, a wszystko przebiega według zaplanowanego przez profesjonalistów scenariusza. Takie przeżycia oferuje Quatronum podczas swoich kolonii i zimowisk pełnych magii i kreatywności.

obozy tematyczne dla dzieci na zamku kolonia opinieszkoła tropicieli kolonie tematyczne zimowiska ferie

Obozy tematyczne Quatronum nawiązują do najpopularniejszych wśród dzieci książek i filmów z gatunku fantasy, choć rozgrywają się w krainie Quatronum stworzonej na potrzeby kolonii. Przeznaczone są dla uczestników w wieku 8-18 lat, którzy dzieleni są na grupy. Niezwykła oprawa tworzy się dzięki zakwaterowaniu w jednym z 9 najprawdziwszych zamków i pałaców na terenie całej Polski – Czocha, Gniew, Giżycko, Golub-Dobrzyń, Kliczków, Moszna, Witaszyce, Baranów Sandomierski, Krasiczyn. Wraz z wychowawcami dzieci przez cały turnus mieszkają i uczestniczą w zajęciach na ich terenie, jakby brały udział w grze fabularnej. Na koniec otrzymują świadectwo ukończenia jednej ze szkół.

Gwiezdna Akademia zimowisko atrakcje dla dzieci

Do wyboru są 3 rodzaje obozów tematycznych:

  • Szkoła Czarodziejów – nawiązuje przede wszystkim do przygód Harry’ego Pottera i jego przyjaciół. Odbywają się tu zajęcia podobne jak w słynnym Hogwarcie. Uczestnicy otrzymują szaty czarodzieja i różdżki. Można nauczyć się zaklęć, korzystania z eliksirów i talizmanów, zdobywa się kolejne stopnie wtajemniczenia i specjalizacje, które potem okażą się przydatne przy wykonywaniu różnych zadań, w grach i konkursach.

Sprawdź ceny i dowiedz się więcej >>tutaj<<

  • Szkoła Tropicieli – coś dla fanów książek Tolkiena, cyklu Zwiadowcy czy Opowieści z Narnii. Tutaj młodzi adepci mogą nauczyć się fechtunku, łucznictwa, tropienia czy płatnerstwa. Zostają podzieleni na bractwa, które posiadają własny herb. Doskonalą swoje umiejętności, biorą udział w turniejach i misjach.

Sprawdź ceny i dowiedz się więcej >>tutaj<<

  • Gwiezdna Akademia – szansa na podróżowanie pomiędzy różnymi planetami i wymiarami, oraz korzystanie z najnowocześniejszych technologii, podobnie jak czynili to bohaterowie Gwiezdnych Wojen czy serii Star-Trek. Tutaj uczestnicy zdobędą zarówno sprawność fizyczną (np. w trakcie nauki fechtunku czy sztuk walki), jak i nauczą się rozwijać swój zmysł techniczny (grając w różne gry i budując z klocków LEGO). Dodatkowo w Pałacu Witaszyce, głównej kwaterze Akademii, można podziwiać jedną z największych kolekcji przedmiotów związanych z Gwiezdnymi Wojnami.

Sprawdź ceny i dowiedz się więcej >>tutaj<<

 

Organizator Turystyki: QUBUS Group Sp. z o.o. ul. Ścigały 10, 40-208 Katowice

Biuro Obsługi Klienta: ul. Boya-Żeleńskiego 68, 40-750 Katowice rezerwacje tel. 728 66 33 23

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *