Ferie i pakiety rodzinne w Hotel SPA Faltom**** Gdynia/Rumia

hotel z basenem dla dzieci trojmiasto gdynia ferie opinie

Jeden z najlepiej wyposażonych hoteli w okolicach Trójmiasta – rumski Faltom – oferuje specjalne rodzinne pakiety z całą masą atrakcji.

Hotel SPA Faltom położony jest 8 km od centrum Gdyni. Doskonałą lokalizację potwierdza łatwy dostęp do Obwodnicy Trójmiasta, a przez to do lotniska w Gdańsku-Rębiechowie. Bardzo blisko stąd też na Półwysep Helski. Bardzo blisko stąd też na Półwysep Helski. W pobliżu czeka na Was również popularny Aquapark z rekinami.

W Faltomie na gości czekają pokoje i apartamenty w wysokim standardzie, z możliwością wypożyczenia łóżeczka czy wanienki dla maluchów. Hotel posiada liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi np. ogólnodostępny i w pełni wyposażony aneks kuchenny. Poza tym Goście mogą korzystać z szerokiej oferty rozrywkowej – strefy basenowej i sportowej, barów, restauracji, bowlingu, stołów bilardowych, a także wielu atrakcji dla dzieci. W trakcie ferii i wakacji, ale także poza sezonem przygotowano wiele dodatkowych niespodzianek. Sprawdźcie, na co możecie liczyć, wybierając rodzinne pakiety w Hotelu SPA Faltom.

hotel przyjazny rodzinie Faltom Rumia

Ferie zimowe 2018

Między 12 stycznia a 21 lutego 2018 roku można skorzystać ze specjalnej oferty na ferie (minimum 3 doby). W tym czasie hotel może zaoferować rodzinom naprawdę wiele – pobyt bez ograniczeń w Aqua Centrum z basenem, 2 zjeżdżalniami wodnymi, strefą dla dzieci z ciepłą wodą, 2 wannami jacuzzi, łaźniami parowymi, podgrzewanymi leżankami oraz w saunach, w których odbywają się seanse zapachowe. Dzieci mogą się bawić w Klubie Malucha o powierzchni pow. 200 m2, gdzie mają do dyspozycji małpi gaj, zjeżdżalnię, trampolinę, basen z piłeczkami, oraz w Pokoju Gier z konsolami PlayStation i Xbox Kinect. Jest tu także dmuchany Plac Zabaw Myszki Miki. Codziennie organizowane są zajęcia animacyjne oraz warsztaty, można wykorzystać darmową godzinę gry w kręgle, squasha, bilard lub tenisa stołowego oraz 45-minutowy seans w Grocie Solnej. Bez ograniczeń jest dostępna także sala ćwiczeń z urządzeniami TechnoGym. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego z uwielbianymi przez dzieci smakołykami i obiadokolacja dla maksymalnie 2 dzieci do 7 lat (na łóżku z rodzicami) GRATIS.

Więcej informacji o ofercie tutaj

atrakcje dla dzieci hotel Faltom opinie ferie rodzinneferie z warsztatami dla dzieci Gdynia hotel Faltom opinie

Pakiet Rodzinny

Każdy, kto zdecyduje się na przyjazd do Faltomu na 2 doby poza sezonem  z 2 dzieci do 7 lat lub z 1 dzieckiem do 12 lat, może liczyć na specjalne zniżki i ciekawe atrakcje. Ceny różnią się w zależności od wyboru dni tygodnia. Podczas pobytu goście mogą bez ograniczeń korzystać z Aqua Centrum, seansów zapachowych w saunie suchej, 45-minutowego seansu w Grocie Solnej oraz 1-godzinnej darmowej gry w kręgle. W tygodniu odbywają się zajęcia aqua fitness, a w każdą sobotę animacje dla dzieci, podczas których mogą uczestniczyć w ciekawych zajęciach plastycznych. Maluchy na pewno chętnie będą spędzać też czas w Klubie Malucha, gdzie czekają na nie gry, kolorowe zabawki, ślizgawka, Małpi Gaj, ścianka wspinaczkowa i wiele więcej. Rodzice za to mają wstęp bez ograniczeń do sali ćwiczeń cardio. Dla 1 dziecka do 12 lat lub dla 2 dzieci do 7 lat pobyt ze śniadaniem i obiadokolacją (na łóżku z rodzicami) GRATIS.

Dowiedz się więcej tutaj

Gdynia wakacje z dzieckiem hotele oferty opinie

Hotel Faltom  

ul. Grunwaldzka 7

84-230 Gdynia/Rumia