Take Your Trip – gotowe plany podróży i wiele więcej

podróże z dziećmi atrakcje opinie

Lista odwiedzonych przez ekipę Take Your Trip miejsc robi wrażenie. Zwłaszcza że potrafią ciekawie o nich opowiadać i dostarczają swoim czytelnikom wiele przydatnych informacji.

Na blogu Take Your Trip możemy śledzić relacje z krajowych i zagranicznych podróży czteroosobowej rodziny. Udało im się już zwiedzić Chiny, Sri Lankę, Islandię, Oman, Mauritius, jak i wiele krajów europejskich, ale chętnie odkrywają też różne zakątki Polski. Dużą zaletą jest to, że przedstawiane na blogu teksty są nie tylko wspomnieniami okraszonymi zdjęciami, ale także zawierają praktyczne porady i wskazówki, dzięki którym jesteśmy w stanie łatwo samemu zaplanować podobny wyjazd.

porady rodzinne wycieczki ceny opinie

Dział „Oferty Wyjazdów” zawiera przykładowe ceny, podpowiedzi, jak najłatwiej dostać się do konkretnych miejsc, gdzie znaleźć noclegi itd. Jest też kategoria „Poradnik”, w której zgrupowano teksty dotyczące praktycznych ułatwień w podróży – można dowiedzieć się, jak zaoszczędzić na wakacjach, jak kupować bilety lotnicze w najlepszych cenach, gdzie trafiają się atrakcyjne wyprzedaże. Autorka bloga stara się pokazać swoim czytelnikom, że podróżowanie nie musi być ani drogie, ani niebezpieczne.

rodzinne wakacje ceny bilety porady

Take Your Trip to także recenzje hoteli i atrakcji dla dzieci, tym cenniejsze, że uwzględniają gusta i opinie dzieci - 6-letniej dziewczynki i 3-letniego chłopca. Pojawiła się nawet recenzja książki. Interesujące jest również zestawienie najlepszych krajów na wyjazd w konkretnym miesiącu. Dowiecie się więc, dlaczego w styczniu warto wybrać się na Maltę, a we wrześniu do Armenii.

wakacje z dziećmi za granicą blog porady