Places2visit.pl – czyli 2+2 w podróży

Asia, Marcin, Michał (5 lat) i Wojtek (2 lata) na codzień mieszkają na Śląsku, jednak pociąga ich poznawanie nowych miejsc, dlatego kiedy tylko mogą, decydują się na podróże małe i duże.

babia gora perci akademikow szlak

Places2Visit.pl to kolejny blog, który polecamy z czystym sumieniem. Tutaj porady i inpiracje znajdą rodzice szukajacy ciekawych miejsc w Polsce jak i za granicą. Ta czterosobowa rodzina udowadnia, że dzieci są doskonałymi kompanami podróży.

Nie boją się zdobyć Babiej Góry Percią Akademików z dwulatkiem na plecach. Nie mają problemu, żeby w środku lata znaleźć nad Bałtykiem zupełnie pustą plażę. Nie mają też obaw przed podróżą samochodem do Bułgarii czy Rumunii z 1,5 rocznym dzieckiem.

Poznajcie ich mapę podróży: 

Zatem jeśli jesteście ciekawi czy warto odwiedzić Muzeum Ognia, co zobaczyć w Brześciu Kujawskim, czy warto pojechać do Świnoujścia i jak przygotować się do wyjazdu pod namiat z małym dzieckiem - koniecznie odwiedźcie Places2visit.pl  - z resztą jak już wejdziecie, to zobaczycie, że powodów do bycia z tą sympatyczną rodzinką jest znacznie więcej! Polecamy!

Rumunia z dzieckiem samochodem