Pędzące nogi…

W cyklu „Z bloga wzięte” mamy dla Was kolejną rekomendację. „Pędzące nogi” to blog wyjątkowo aktywnej rodzinki z Trójmiasta.

blog z dziećmi w górach

Nie brakuje tu relacji z wycieczek pieszych, jak na turystów znad morza przystało- głównie po górach :). Wycieczki rowerowe to kolejna pasja „Pędzących nóg”- tym razem znajdziecie propozycje zarówno nad morzem, jak i w głębi kraju – jest i Krutynia i Kaszuby...z noclegiem w stodole.

trojmiasto blog podroze z dzieckiemPędzące nogi to prawdziwa dawka świetnych pomysłów na rodzinne wypady z Trójmiasta – na blogu znajdziecie relacje z wizyt w wielu ciekawych miejscach i mniej znanych atrakcjach. Wszystko to okraszone sympatycznymi, rodzinnymi fotkami, które potwierdzają jak wiele pozytywnych emocji podróże dostarczają całej rodzinie.

zwiedzanie z dzieckiem blog 1

Na blogu nie brakuje również propozycji z zagranicy. Świetne relacje z rodzinnych wycieczek m.in. do Kopenhagi, Legolandu, Londynu czy Vimmerby - Świata Astrid Lindgren.

londyn blog podróże z dzieckiemPędzące nogi to lektura obowiązkowa dla mieszkańców Trójmiasta i nie tylko – zapraszamy:  http://wnogi.blox.pl