Nie kupuj – wypożycz! Bagażniki dachowe i sprzęt turystyczny dla dzieci

Rodzinny wyjazd na wakacje potrafi być wyzwaniem, bo przecież „gdzie ja to wszystko spakuje?”. Problem narasta gdy chcemy wypocząć aktywnie, zabrać rowery czy przyczepkę dla dziecka problem ograniczonej pojemności bagażnika pojawia się niezwykle często. Sprawdźmy jak można łatwo temu zaradzić.

Porządne bagażniki dachowe kosztują minimum 1500 pln, a niektóre modele nawet kilka tysięcy złotych. Taki wydatek wydaje się być celowy, jeśli bardzo często podróżujemy. Jeśli jednak sprzęt taki używamy zaledwie kilka razy w roku, a w pozostałym czasie akcesoria te zalegają w piwnicy czy garażu, warto pomyśleć o wypożyczaniu niezbędnego sprzętu. Zaoszczędzicie nie tylko pieniądze i miejsce, ale także każdorazowo dobierzecie sprzęt, który aktualnie potrzebujecie. Wielkość bagażnika można za każdym razem dostosować do potrzeb na daną podróż. Na przeciw oczekiwaniom wyszła firma Box4you.pl z Warszawy, która wypożycza sprzęt renomowanej firmy THULE. 

Bagażniki samochodowe wypożyczalnia Warszawa

Ceny zależą od modelu bagażnika, czy akcesoriów i zaczynają się od 150 zł za wypożyczenie bagażnika do 3 dni lub od 100 zł w przypadku uchwytów narciarskich czy rowerowych. Na stałych klientów czeka atrakcyjny program lojalnościowy, dzięki któremu box można wypożyczyć nawet za 1 zł. Jednak firma oferuje nie tylko bagażniki samochodowe, tworzą kompleksową wypożyczalnię, która będzie się cały czas rozwijać i dostosowywać swoją ofertę do potrzeb Klientów, również tych najmłodszych.

Łóżeczka, przyczepki i akcesoria dla dzieci

Podróżując z dzieckiem, niezbędne wyposażenie zmienia się z każdym rokiem dziecka oraz porą roku w której podróżujemy. Bezpieczeństwo dziecka jest dla nas najważniejsze, jednak zakup kolejnych akcesoriów to spory wydatek. Założyciele Box4you.pl sami mają dwójkę dzieci i wiedzą co oznacza dobre przygotowanie do wyjazdu. Wypożyczalnia powstała z myślą o innych rodzicach, o komforcie rodzinnej podróży i wygodnym wypoczynku najmłodszych.

- Pomysł na wypożyczalnię sprzętu dla dzieci wziął się z praktyki. Wiemy, że w różnych miejscach pobytów docelowych standard łóżeczek turystycznych bywa różny np. spotkaliśmy się z takim, który nie miał materaca. Z pozostałymi udogodnieniami dla dzieci różnie bywa. Wszystkie sprzęty które oferujemy w wypożyczalni zostały przez nas sprawdzone, dając gwarancję spełnienia oczekiwań naszym klientom - tłumaczy Justyna Sajdakowska z Box4you.pl .

Czy wiedzieliście, że można wypożyczyć już za kilka złotych dziennie materacyk czy łóżeczko turystyczne? W ofercie Box4you.pl znajdziecie również:

- krzesełka i przyczepki rowerowe ale też do takie do nart biegowych
- krzesełka do karmienia
- DVD na zagłówek
- krótkofalówki
- nawigację z aktualną mapą Europy

Sprawdź pełną ofertę na Box4you.pl
Wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci

artykuł powstał we współpracy z Box4you.pl