Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewski Mikołajki

aquapark Mikołajki atrakcje

Przepięknie położony Park Wodny Tropikana w Mikołajkach oferuje wspaniałą rodzinną zabawę. Poznajcie szczegóły!

Mikołajki znajdują się w samym sercu mazurskiej Krainy Wielkich Jezior, otoczone wspaniałą przyrodą. Często określane są jako żeglarska stolica Polski. Liczni turyści mogą znaleźć tu wiele atrakcji, zwłaszcza tych związanych z wodą. Jedną z najciekawszych jest Park Wodny Tropikana mieszczący się w znanym Hotelu Gołębiewski, tuż nad brzegiem jeziora Tałty. Dużą zaletą aquaparku jest spora liczba rozrywek przygotowanych z myślą o maluchach.

park wodny Mikołajki

Atrakcje Park Wodny Tropikana Mikołajki

Aquapark podzielony jest na dwie części – wewnętrzną i zewnętrzną. W środku obiektu znajduje się m.in. 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny z falą, basen szkolny, basen w kształcie rzeki i brodzik dla dzieci, przy którym znajduje się piaskownica z domkami do zabawy i bajkowymi figurami. Część basenów wyposażona jest w grzybki wodne lub deszczownicę. Działają tu także zjeżdżalnie – „cebula” oraz zjeżdżalnia 3-torowa. W parku można też odpocząć, relaksując się w jednej z wanien jacuzzi (borowinowej, jodowo-bromowej lub morskiej), zapachowej saunie parowej lub suchej, jaskini solnej lub przy tężniach solankowych. Jest tu również siłownia.

rodzinne atrakcje Mazury

W okresie letnim korzystać można z kompleksu basenów zewnętrznych, malowniczo położonego przy jeziorze. Do wyboru jest basen sportowy, basen letnio-zimowy z hydromasażami, basen rekreacyjny z biczami wodnymi i brodzik dla dzieci. Również przy nich znajdują się grzybki wodne i różnego rodzaju natryski i fontanny. Są tu też 2 boiska do siatkówki plażowej, piaskownica i taras słoneczny. Do dyspozycji gości są leżaki i parasole oraz bar. Na miejscu można zakupić artykuły pływackie i dmuchane zabawki.

rodzinny park wodny Mikołajki

Godziny otwarcia Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewski Mikołajki

Codziennie od 8.00 do 21.00

Park Wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewski
ul. Mrągowska 34,
11-730 Mikołajki
tel. +48 87 429 07 00
www.golebiewski.pl/mikolajki