Park Wodny Hajnówka

Szukasz ciekawej atrakcji na Podlasiu, a Twoja rodzina uwielbia wodne szaleństwa? Sprawdź koniecznie, jakie atrakcje czekają na Was w Parku Wodnym w Hajnówce!

A może warto odwiedzić Suwałki? Sprawdź koniecznie:
atrakcje Suwałki Plaza

Park wodny w Hajnówce – atrakcje

Wszystkim tym, którzy lubią aktywnie spędzać czas z rodziną z całą pewnością przypadnie do gustu park wodny w Hajnówce, gdzie w ramach biletu możemy skorzystać z naprawdę wielu atrakcji i to nie tylko wodnych! Wizyta w aquaparku to nie tylko świetna okazja ku temu, by dobrze bawić się z dziećmi, ale i możliwość zrelaksowania się czy poprawienia swojej kondycji fizycznej.Hajnówka rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Jedną z atrakcji parku wodnego w Hajnówce jest basen sportowy – ma on aż sześć, długich na 25 metrów torów pływackich. Możemy tutaj nie tylko poćwiczyć nasze pływackie umiejętności, ale i podejrzeć różnego rodzaju zawody sportowe. Rodzinom z dziećmi zdecydowanie bardziej spodoba się z pewnością basen rekreacyjny. Jak na dobry aquapark przystało – znajdziemy tutaj długą na 132 metry wewnętrzną zjeżdżalnię. Nie brakuje również masażerów ściennych, gejzerów, urządzeń do masażu karku, sztucznej rzeki czy jacuzzi. Mniejszym dzieciom z pewnością spodoba się przygotowana dla nich zjeżdżalnia wewnętrzna. Prawdziwą atrakcją tej części basenowej jest kula wywołująca fale.

Sprawdź także:
–> Chatka Baby Jagi – Hajnówka/Orzeszkowo <–

Park Wodny w Hajnówce oferuje nam także przyjemne chwile relaksu w strefie SPA – czeka tutaj na nas profesjonalny salon SPA oferujący różnorodne zabiegi. Możemy również skorzystać z suchej sauny czy łaźni parowej, co z pewnością poprawi nasze samopoczucie. Ciekawą, rodzinną atrakcją jest również tężnia z kącikiem zabaw dla dzieci.

Na terenie obiektu mieści się również specjalny pokój dla matki z dzieckiem, gdzie możemy nakarmić czy przewinąć malucha. Odbywają się tutaj również zajęcia grupowe, takie jak aqua fitness, zdrowy kręgosłup czy aqua zumba.

Hajnówka gdzie z dzieckiem park wodny w Hajnówce atrakcje opinie

Park Wodny Hajnówka – cennik i godziny otwarcia

Ceny biletów
Od poniedziałku do piątku:


Soboty, niedziele, święta i okres wakacyjny od 1 lipca do 31 sierpnia:

Podlasie atrakcje dla dzieci park wodny w Hajnówce opinie

Lokalizacja: