Park trampolin JUMPCITY Gdańsk

JumpCity trampoliny Gdańsk atrakcje

Doskonała lokalizacja i cała masa „skocznych” atrakcji do wyboru – gdańskie JUMPCITY to największy park trampolin w Trójmieście. Jeżeli nigdy nie odwiedziliście tego miejsca, a pogoda podczas waszego pobytu będzie pewnego dnia nieco kapryśna... wiecie co już zrobić!

Najlepsze miejsce na zakupy w Gdańsku

Gdańsk atrakcje dla dzieci rodzinne 2023

Skakanie na trampolinach pozwala połączyć sport z zabawą i staje się coraz popularniejsze. Dla dzieci to wielka frajda. A w gdańskim JUMPCITY czeka na nie mnóstwo niezwykłych wrażeń. Obiekt działa w pobliżu nowego biurowego centrum Gdańska, naprzeciwko Uniwersytetu Gdańskiego i niedaleko przystanku kolei miejskiej. Ma powierzchnię około 2000 m2 i należy do sieci, która prowadzi także parki trampolin w Gdyni i Rumi.

JumpCity park trampolin opinie atrakcje

W JUMPCITY można skakać na największej w północnej Polsce trampolinie sportowej Super Quad (ponad 18 m2), na trampolinowym boisku do koszykówki, na równoważniach, na ścieżkach akrobatycznych, na arenie do zbijaka czy w strefie gladiatorów. Dużo radości sprawiają też skoki z trampoliny do 2 basenów z gąbkami, które zapewniają miękkie lądowanie. Trampoliny sportowe mają kolor biały i przeznaczone są dla osób mających doświadczenie w skakaniu.

Na miejscu znajdują się trenerzy, którzy pomagają stawiać pierwsze kroki na trampolinach i dbają o bezpieczeństwo. Na miejscu wyznaczono strefę dla maluchów. Są też zajęcia JUMPCITY Junior przeznaczone specjalnie dla dzieci w wieku 6-12 lat. Poza tym można tu zorganizować urodziny, podczas których zapewniony będzie catering. Prowadzone są również zajęcia z akrobatyki, fitness i workout. Działa tu też strefa gastronomiczna, w której pożywicie się po zabawie.

Jump City Gdańsk godziny otwarcia

Goście JUMPCITY muszą obowiązkowo mieć skarpetki antypoślizgowe (do kupienia na miejscu). Do ich dyspozycji jest szatnia i prysznic. Wszystkie wejścia zaczynają się o pełnej godzinie (trzeba być 15 minut wcześniej). Rodzice z dziećmi do 7. Roku życia wchodzą na jednym bilecie z dzieckiem. Osoby poniżej 18. Roku życia muszą podczas pierwszych zajęć przynieść zgodę rodzica. Osoby poniżej 13. Roku życia mogą przebywać na Sali jedynie z opiekunem.

Gotowi na zabawę na trampolinach?

Godziny otwarcia JUMPCITY Gdańsk

  • poniedziałek - piątek: od 14:00 do 20:00
  • weekendy: od 10:00 do 20:00

Ceny biletów Park Trampolin JUMPCITY Gdańsk

Cennik online
  • bilet pojedynczy - 28 zł/godzina
  • bilet grupowy od 4 osób - 24 zł/godzina
Cennik na miejscu
  • bilet pojedynczy - 32 zł/godzina
  • bilet grupowy od 4 osób - 28 zł/godzina
  • skarpetki antypoślizgowe (obowiązkowe) - 5 zł
Rodzice z dzieckiem do lat 7 nie muszą kupować osobnego biletu. ważne: Wejścia do parku o pełnych godzinach.

Lokalizacja Park Trampolin JUMPCITY Gdańsk

JUMPCITY w Gdańsku znajdziemy na alei Grunwaldzkiej 355 - vis-a-vis Uniwersytetu Gdańskiego. Dokładną lokalizację tego miejsca znajdziecie poniżej.

Sprawdź też przygotowany przez nas artykuł:

Gdańsk - najlepsze atrakcje dla dzieci