Park trampolin JUMPCITY Gdańsk

JumpCity trampoliny Gdańsk atrakcje

Doskonała lokalizacja i cała masa „skocznych” atrakcji do wyboru – gdańskie JUMPCITY to największy park trampolin w Trójmieście.

Do zwiedzania Gdańska zaprasza Gdańsk atrakcje dla dzieci - zakupy

Skakanie na trampolinach pozwala połączyć sport z zabawą i staje się coraz popularniejsze. Dla dzieci to wielka frajda. A w gdańskim JUMPCITY czeka na nie mnóstwo niezwykłych wrażeń. Obiekt działa w pobliżu nowego biurowego centrum Gdańska, naprzeciwko Uniwersytetu Gdańskiego i niedaleko przystanku kolei miejskiej. Ma powierzchnię około 2000 m2 i należy do sieci, która prowadzi także parki trampolin w Gdyni i Rumi.

JumpCity park trampolin opinie atrakcje

W JUMPCITY można skakać na największej w północnej Polsce trampolinie sportowej Super Quad (ponad 18 m2), na trampolinowym boisku do koszykówki, na równoważniach, na ścieżkach akrobatycznych, na arenie do zbijaka czy w strefie gladiatorów. Dużo radości sprawiają też skoki z trampoliny do 2 basenów z gąbkami, które zapewniają miękkie lądowanie. Trampoliny sportowe mają kolor biały i przeznaczone są dla osób mających doświadczenie w skakaniu.

Sprawdź: Gdańsk - najlepsze atrakcje dla dzieci

Na miejscu znajdują się trenerzy, którzy pomagają stawiać pierwsze kroki na trampolinach i dbają o bezpieczeństwo. Na miejscu wyznaczono strefę dla maluchów. Są też zajęcia JUMPCITY Junior przeznaczone specjalnie dla dzieci w wieku 6-12 lat. Poza tym można tu zorganizować urodziny, podczas których zapewniony będzie katering. Prowadzone są również zajęcia z akrobatyki, fitness i workout. Działa tu też strefa gastronomiczna.

Jump City Gdańsk godziny otwarcia

Goście JUMPCITY muszą obowiązkowo mieć skarpetki antypoślizgowe (do kupienia na miejscu). Do ich dyspozycji jest szatnia i prysznic. Wszystkie wejścia zaczynają się o pełnej godzinie (trzeba być 15 minut wcześniej). Rodzice z dziećmi do 7. Roku życia wchodzą na jednym bilecie z dzieckiem. Osoby poniżej 18. Roku życia muszą podczas pierwszych zajęć przynieść zgodę rodzica. Osoby poniżej 13. Roku życia mogą przebywać na Sali jedynie z opiekunem.

Godziny otwarcia Park trampolin JUMPCITY Gdańsk

codziennie od 10.00 do 21.00

Park trampolin JUMPCITY

al. Grunwaldzka 355

80-309 Gdańsk